CBR900 RR!!!

pitanje :

Jesi morao stavljat duže kablove gasa, kuplunga , duža crijeva kočnice itd. ili je original dužina bila dosta ?
 
čekaj malo, jesi ti slagao tu preradu ili si ga kupio već prerađenog pa si ga obojao u mat crno? ova gore mi je jako poznata odnekud, mislim da sam ju čak vidio i negdje na forumu. :misli:
 
evo ga

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,26096.0.html
 
jes jest  :mrgreen: on je kupio 1000RR sad a ja ovo tuningujem dalje,a mat crnu sam jedva uradio na kraju sam htjeo odnijeti u Renault ovlastenu lakirnicu ima jos nekih poslica ali kad se stigne
 
oke... zapocet projekt.. al sve slike su u fazi izrade...  ili je to stvarno kao gotova stvar vec?  ima se tu za radit jos oho ho... po meni ovo je tek bacena oprema gore za prvu ruku...
 
rednyaW said:
oke... zapocet projekt.. al sve slike su u fazi izrade...   ili je to stvarno kao gotova stvar vec?   ima se tu za radit jos oho ho... po meni ovo je tek bacena oprema gore za prvu ruku...

imas li ti neki svoj projekat :misli:
 
  ako nekog zanima ima mašina za cbr 900rr sc28 otišla joj radilica a ostalo je sve OK  i djelova za sc33 mozete se javit preko foruma ili na broj mobitela 00387 63 357 777  (y)
 
maximus said:
  ako nekog zanima ima mašina za cbr 900rr sc28 otišla joj radilica a ostalo je sve OK   i djelova za sc33 mozete se javit preko foruma ili na broj mobitela 00387 63 357 777  (y)
... a kod mene ima i radilica i još koješta...
 
A jbga da sad imam love uzeo bi ja pa nek se nađe za rezervu.

Cimnem vas za koji mjesec  (y)
 
zvonko situm said:
... a kod mene ima i radilica i još koješta...


kolega boggg da te pitam jel imas karburatore za cbr 900 rr ili ako znas jel imaju gdje i koja je cjena unaprijed zahvaljujem i pozdrav i vjetrovite HERCEGOVINE  (y)