CBR900...

Anonymous

Guest
Alo, phih, odmah uletavam na forum s pitanjem ( sorry ) al nije mi jasno ( lalalalalalala :p ) nesto.

Naime, motor ne vlece nigdje, ni milimetar, al mi upravljac ( trokut ) stoji pomaknut, odnosno otklonjen nekih dvadeset stupnjeva u desno ( ono, ides ravno al drzis desno, nes ko obrnuto upravljanje ). Odsarafil sam sarafice na 'nogama' i 'trokutu' i probal to zravnati. Bilo je ravno sve dok nisam krenuo voziti a onda sve isto. Ulje ne curi nigdje ( teleskopi? ). Smrc.

E da, a drugo pitanje... :mrgreen:

Nakon nekih 200 kmh nes mi pocne cviliti ko blesavo, ko da natezes neki pleh o pleh, isprekidani neki zvukovi.

Lanac je mrvicu suh i ne bas zategnut a tablica seljacki spigana prema undertailu, ak to kaj znači.

Fala :oops:
 
1.Prednja vilica ili mostovi vilica su ti savinuti !
2.Treba zategnuti lanac i dobro ga nasprejati ili provjeriti dali je lanac još
OK !

Svakako ti preporučam najbliži HONDA servis !!!
 
Sad sam vidio da si iz Zagreba ! Otiđi do Moto Sekola !
 
marcrnko said:
1.Prednja vilica ili mostovi vilica su ti savinuti !

Bio sam kod Sekola malo smo pospikali, pogledal on to sve i veli da je najvjerojatnije teleskop a ako je teleskop onda su i mostovi. Novi original teleskop dodje cca 2500 kn a most cca 1300 kn. :yikes: On bi to sve stel raskopati ( cijeli motor :mrgreen: ).

I tak :neznam: , para nemam a stel bi se vozit. :placko:

Al opet imam dva pitanja. :oops:

1. Koliko je pouzdano to ravnati?
2. Mogu li se tak bezbrizno spanati i dalje dok ne skupim novce :evil_laugh: il bum imal muka s poteskocama? :roll:

Fala jos jednom.
 
Psmtr :anger: , kaj sad, vele da se ova mrcina od vilice neda zravnat. :no:

Vozil bum se ovak pa kaj bu bu. :liza:
 
SRETNO!!!! :p :) :p
ALI IPAK... :?: :?: :?:
 
Netko ti je lijep motor prodao.
 
ovo treba javno imenom i prezimenom jer takvi ne stanu na jednom nego jebu po tavanu i dalje- sramota
 
tomee said:
ovo treba javno imenom i prezimenom jer takvi ne stanu na jednom nego jebu po tavanu i dalje- sramota[/quo


A kaj ti da imaš priliku uvalit nekom motor za više nego kaj vrijedi bi se premišljao, jel bi te možda pekla savjest... Reci iskreno kaj bi napravio i nemoj biti licemjeran.
 
Pasmaters said:
tomee said:
ovo treba javno imenom i prezimenom jer takvi ne stanu na jednom nego jebu po tavanu i dalje- sramota[/quo


A kaj ti da imaš priliku uvalit nekom motor za više nego kaj vrijedi bi se premišljao, jel bi te možda pekla savjest... Reci iskreno kaj bi napravio i nemoj biti licemjeran.

Pa naravno, rekao bi mu da motor ne valja i da se ne isplati kupit :mrgreen:
 
e.bug said:
Pasmaters said:
tomee said:
ovo treba javno imenom i prezimenom jer takvi ne stanu na jednom nego jebu po tavanu i dalje- sramota[/quo


A kaj ti da imaš priliku uvalit nekom motor za više nego kaj vrijedi bi se premišljao, jel bi te možda pekla savjest... Reci iskreno kaj bi napravio i nemoj biti licemjeran.

Pa naravno, rekao bi mu da motor ne valja i da se ne isplati kupit :mrgreen:
ne nego bi mu prodo razvaljen pa da čovjek koji nezna sjedne gore i ubije se negdje . ljudi pa nije to auto na četiri kotača :x .
 
Sam sam si kriv, znao sam da postoji velika sansa da izvucem deblji kraj, bilo bi glupo od mene kriviti drugoga. Ponekad je zelja jaca od razuma.
 
tomee said:
e.bug said:
Pasmaters said:
tomee said:
ovo treba javno imenom i prezimenom jer takvi ne stanu na jednom nego jebu po tavanu i dalje- sramota[/quo


A kaj ti da imaš priliku uvalit nekom motor za više nego kaj vrijedi bi se premišljao, jel bi te možda pekla savjest... Reci iskreno kaj bi napravio i nemoj biti licemjeran.

Pa naravno, rekao bi mu da motor ne valja i da se ne isplati kupit :mrgreen:
ne nego bi mu prodo razvaljen pa da čovjek koji nezna sjedne gore i ubije se negdje . ljudi pa nije to auto na četiri kotača :x .

Pa Orion oćito zna da mu je motor razjeban, ali se i dalje vozi! Mislim da to znači da on preuzima odgovornost za svoj život :|
Slažem se sa tim da 2 kotača nisu 4, niti bi ja ikad nekome uvalio motor koji je opasan po život. Ali da bi nekog opelješio za veču lovu od vrijednosti motora to bi! Na nedostatke poput razjebanog ovjesa treba upozorit potencijalnog kupca, ako ni zbog koga drugog onda zbog sebe da možeš čiste savjesti spavat!
 
alo momci,o čemu vi to?
Koliko sam ja krami se nakupovo,pa naslago,pa kad složim prodao....
e jesam bio debil.....
kakvo upozorenje kupca?pa nećeš onda nikad porodat.
pa nisu svi poštenjačine ko mi,ne?
Kupuje se: vidiš,platiš,voziš.
Dakle,treba gledati,a ne posle plakati.
 
jebi g aljudi ja to nemrem ak sam ga malo ogrebo pa dobro složio ok al ako su vile u kurcu ili se sve raspada pa upozoriš nemojte se zezat
 
tomee said:
jebi g aljudi ja to nemrem ak sam ga malo ogrebo pa dobro složio ok al ako su vile u kurcu ili se sve raspada pa upozoriš nemojte se zezat

E o tome ja pričam. Slažem se (y)