CC Čaplje organizira humanitarno darivanje krvi SB

wrba

New member
Chopper Club "Čaplje" poziva Vas na humanitarno darivanje krvi, 21.05.2011. u 09:00h u odjelu transfuzije u gradskoj bolnici - Slav. Brod. Širom Hrvatske moto klubovi već godinama organiziraju dobrovoljno darivanje krvi(DDK), zato smo ovu akciju i mi pokrenuli u našem gradu, pozivamo sve motoriste i ljude koji bi željeli darivati krv da nam se pridruže. Nakon darivanja pozivamo sve motoriste da nam se pridruže uz zakusku u caffe bar-u "DOMINIK" na rotoru u Podvinju.
U suradnji sa: MK Brod, MK Nightmares, MK Sibinj, Free Riders SB

 
- za akciju, a i lijepu sliku  (y)

 
index.php


  (iako imate najveće ruke  :LOL: )
 
Super za akciju, nadam se da će što više ljubitelja motora a i samih motorista odazvati.  (y)



 
Vidimo se na vampirskoj fešti.. (y) :mrgreen: A još me više veseli neko dubrovačko crno koje se spominje u natruhama..
 
ziggysb said:
Vidimo se na vampirskoj fešti.. (y) :mrgreen: A još me više veseli neko dubrovačko crno koje se spominje u natruhama..

ajme imamo i Krležu ovdje!!!!
 
Nego, slabo nešto postova tipa - dolazim.....dati ću i ja krv.....obavezno..... (y)......itd.... :misli:

Evo, da probijem led, ja obećavam doći i dati krv te čestitam organizatoru na izuzetno humanoj ideji!
 
Ja jadan radim  :mrgreen: ali ako ima koja pi.kica da ide samnom poslje 13,30h nije bed a meni se ne ide sam  :LOL: ipak one sestre na transfuziji su  (y) pa me strah mene  :jesus:


Akcija za 5  (y)
 
švagan said:
Nego, slabo nešto postova tipa - dolazim.....dati ću i ja krv.....obavezno..... (y)......itd.... :misli:

Evo, da probijem led, ja obećavam doći i dati krv te čestitam organizatoru na izuzetno humanoj ideji!

a dolazim i ja, ali ne znam hoću moći dati krv  :?
 
mr.mee said:
a dolazim i ja, ali ne znam hoću moći dati krv  :?

Nemoj se puno nalokat u petak i sve 5  :mrgreen:
 
mr.mee said:
nije to problem  (y)  :mrgreen:

Oni dani u mjesecu pa si izgubio puno krvi  :LOL:
 
rajicsb said:
Oni dani u mjesecu pa si izgubio puno krvi  :LOL:


:jesus: :jesus: hahha,, da, da,, kako si samo pogodio  :jesus: :jesus:

tetovirao sam se prije nekih 5 - 6 mjeseci pa mislim da neću zbog toga moći  :mrgreen:
 
mr.mee said:
:jesus: :jesus: hahha,, da, da,, kako si samo pogodio  :jesus: :jesus:

tetovirao sam se prije nekih 5 - 6 mjeseci pa mislim da neću zbog toga moći  :mrgreen:

Sad si dao ideju ovim trtošima.....porast će prodaja žvaki s preslikačima u petak.... :LOL:
 
švagan said:
Sad si dao ideju ovim trtošima.....porast će prodaja žvaki s preslikačima u petak.... :LOL:

ja mislim da je već porasla  :mrgreen: :LOL:
 
tako je, tko zna koliko ćemo ovom akcijom možda života spasiti (y)