CC Čaplje organizira humanitarno darivanje krvi SB

nevolim igle  :recine:  :mrgreen:

 
za humanitarno djelo... (y) (y)  nadam se da dolazimo  :D  :::CRNA I MERLIN    :wink:
 
bmajcen2 said:
evo prvo priznanje . mene strah  :shock:
To sam si i mislio...ko kad si me hebo za zmiju a nisi ni ti ništa bolji  :jesus:
Ali ja ću biti hrabriji od tebe i dati ću malo krvce...kažu da je dobraaa  (y)
 
DAMIRPRGOMET said:
Robeeee, javi seeeeeee!

ma daću i ja ,makar predvečer idem u svatove , ali ovako nešto kada moji prijatelji organiziraju ,
kakav bi to čovjek trebao biti , pa da se ne odazove  ,
pozdravljam ovu inicijativu ,kapa dolje . (y)
 
Robija said:
ma daću i ja ,makar predvečer idem u svatove , ali ovako nešto kada moji prijatelji organiziraju ,
kakav bi to čovjek trebao biti , pa da se ne odazove  ,
pozdravljam ovu inicijativu ,kapa dolje . (y)

Ne brini , nakon sat dva ima da trčiš ka tić.. (y)
 
Robija said:
ma daću i ja ,makar predvečer idem u svatove , ali ovako nešto kada moji prijatelji organiziraju ,
kakav bi to čovjek trebao biti , pa da se ne odazove  ,
pozdravljam ovu inicijativu ,kapa dolje . (y)
(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
maxo shadow said:
i ja dajem prvi put , valjda ce neko od iskusnijih pripazit  na mene jer ne podnosim igle . (y) (y) (y) (y) (y)

samo dođi , držat ću te za rukicu  :hug:
 
sutra rano u krevet i bez alkoholije!!!
 
e švagane ovdi imaš komentar na svaku , a vidjet ću te u subotu kad se stisneš :jesus: :LOL:
 
widasb said:
e švagane ovdi imaš komentar na svaku , a vidjet ću te u subotu kad se stisneš :jesus: :LOL:

Hoćemo bacit poker run sa knjižicama DDK....? :misli:  Ono, na neviđeno... :jesus:

:LOL:
 
ovaj na zadnjoj slici dva puta dao krv, to što je tako veliki  :misli:  :LOL: :LOL: :mrgreen: