ce bit kakva nagradna igra?

Eladio

Active member
..ono , pa da se djele majice ili .. ma ..majice ?
:mrgreen:

tko ne dobije na nagradnoj igri, moze da kupi po posebnoj cijeni od 49,99 kuna ili tako nesto? :mrgreen: :mrgreen:
 
Bude, bude... polako. To bu prek zime da imate vremena :mrgreen:
 
Vidis, fakat smo se utromili po pitanju nagradnih igara. Morat cemo nesto iskombinirati.
Evo za pocetak, slusam prijedloge.
 
Što god daš dobro je :mrgreen: evo čovik je reka majce ne loša ideja, po mogučnosti s slikom bandita :mrgreen: :mrgreen:
 
..pa nesto, pisanje nekih tema, putopisa i td..
najbolji se nagradjuje :mrgreen:

najbolja fotka

najbolji clanak po pitanju "mehanicarstva"

ima toga

nagrada kao takva moze biti cisto simbolicne prirode

...e sad..
jednog dana mozemo mozda to sve uzdici do prave pravcate trke na grobniku s pravim peharima :shock: :mrgreen: :mrgreen:
 
ja bi da nagrada bude auspuhhhhhhhhh.............. :D :D :D :D -može na sebi imat sliku bandita
 
Može natjecanje u čevapima, ko više pojede taj je pobjednik i za nagradu dobije, besplatan gablec kod Denisa ili Lojza ili Bibija ili bilo gdje :mrgreen: :mrgreen:

To mi je prvo palo na pamet, može i u ražnjičima ili mješanom mesu, ma nije važno samo da se jede. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jbg kaj mogu gladan sam navek :oops:
 
eh čevapi to u nekoj drugoj kombinaciji :mrgreen: :mrgreen:
 
Vedran said:
Može natjecanje u čevapima, ko više pojede taj je pobjednik i za nagradu dobije, besplatan gablec kod Denisa ili Lojza ili Bibija ili bilo gdje :mrgreen: :mrgreen:

To mi je prvo palo na pamet, može i u ražnjičima ili mješanom mesu, ma nije važno samo da se jede. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jbg kaj mogu gladan sam navek :oops:

..ja sam za :eyebrow:
 
Evo ja otvaram prvu nagradnu igru:

ko mi prvi nađe sponzora da mi kupi onog Triumpha od 2300 ccm (iz Moto Pulsa) dobije od mene ravno 1000 kn!
A i drugi dobije isto 1000 kn ako mu i taj sponzor bude tija nešto da mi kupi!
Vridi i za trećega i sve ostale pod istim uvjetom! :D :D :D :p :D :p

NAVALI NARODE!!!!!!!!!
 
alien said:
Evo ja otvaram prvu nagradnu igru:

ko mi prvi nađe sponzora da mi kupi onog Triumpha od 2300 ccm (iz Moto Pulsa) dobije od mene ravno 1000 kn!
A i drugi dobije isto 1000 kn ako mu i taj sponzor bude tija nešto da mi kupi!
Vridi i za trećega i sve ostale pod istim uvjetom! :D :D :D :p :D :p

NAVALI NARODE!!!!!!!!!

evo ja ti ga dam i to orginal iz tog motopulsa... :p
 
Zeznija si se: sponzor ne dobiva ništa nego onaj koji ga dovede! :D :p :D :p :D :p
I da definiram pravila: govori se o pravim pravcatim motorima sa prometnom i knjižicom vozila na moje ime!
DA SE ZNA! :mrgreen: :twisted: :p
 
eto vidiš bolje bi prošli s mojim auspuhom
 
a recimo nagrada za najbolje i najatraktivnije "uredjenog" i "sredjenog" dvokotaca :?: