Čeka se 1000-ti član na forumu !!!!!

klinac

New member
Ste vidli na forumu ima 999 članova, nadam se da budu "MOTORI" nekak iznenadili 1000-tog člana, npr mogli bi mu kupit motor, ha ha ha.
 
od njih nešto dobit ? ne znam ih dobro, ali kad im gledam "avatare" imam osjećaj da kad bi postojala ikakva nagrada da bi je oni između sebe propili !?
griješim?
 
Ako će kupit motor 1000-om članu reć ću ja ženi da se učlani! :p :D :p
 
iduhovic said:
od njih nešto dobit ? ne znam ih dobro, ali kad im gledam "avatare" imam osjećaj da kad bi postojala ikakva nagrada da bi je oni između sebe propili !?
griješim?

Da gledajuci slike nekih od "Motora" npr. Bandita, nagradu bi sigurno zapili, a nagrada bi najvjerojatno bila od Karlovacke pivovare :)
 
Inace, stranica je tako podesena da nikad ne prelazi 999 clana. cim se jedan preko te brojke uclani, automatski se brise clan koji najdulje nije bio aktivan na forumu :LOL:
 
Sasa MK Motori said:
Da gledajuci slike nekih od "Motora" npr. Bandita, nagradu bi sigurno zapili, a nagrada bi najvjerojatno bila od Karlovacke pivovare :)

Pa ti si stvarno out. Dragi moj Sasa po novom se vino pije :mrgreen:
 
Pa tak ga pucaju ove nove Ozujske pive da jadnik ni sam nezna kaj pije :mrgreen:
 
Seljaki...ja pijem OŽUJSKU jer je to moja piva...ipak sam rođen u ožujku :mrgreen:
 
Moderatori donjeli odluku: počasnom 1000-tom članu nagrada:

Graphic14.jpg