Centriranje žbičanih felgi

Denis ZG

New member
Zna li netko tko u zagrebu ili okolici centrira žbičane moto felge?prije sam ja nosio kod jaruna u jedan bicikl servis kod jednog starog majstora ali sada više ne radi
 
Danas sam bil kod Palka.
U principu radiona je zatvorena, ali radi još  :wink:
Padine 10
10 000 Zagreb
Tel: 01/ 345 4449
Mob: 099 198 2760
 
80 kn kotač mz 18"
300kn kotač 21" honda xl600r
 
Koliko znam radi sve od centriranja do promjena obruča, naravno sve ima svoju cijenu  :wink:
 
hondimir said:
Što je to centriranje i kad je to potrebno ?


Evo ovaj napriča svakaj nekaj od kaj je to i kada je potrebno https://www.youtube.com/watch?v=bcZ1jjB_AdQ
 
kosta said:
80 kn kotač mz 18"
300kn kotač 21" honda xl600r

..daj ne rise
,meni si rekel 500 kn za XR-a :shock: :( :misli: :(
 
Ja sam prošlu zimu radija centriranje kotača od Yamahe Dragstar,iznenadilo me koliko to moze biti skupa priča a isto tako moze biti i jeftina.Radi se o sljedećem,ako pošalješ felgu u servis (meni je odradjeno kod Bimbe u Motoboxa i dečki zaslužuju sve pohvale) oni tu felgu moraju rastaviti i razraditi,podmazati navoje na rađama (žbicama) te potom sastaviti i centrirati i naravno da to ima svoju cijenu (cca 400-500 kn).Ja sam kuci rastavija felge,ispolira svaku rađu i obruč felge,potom namaza navoje bakrenom pastom (tako vise neće zapeći )te složija sve kako je bilo,poslao sam felgu u vec spomenuti Motobox servis i samo centriranje je bilo oko 100 kn ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mac.airbrush said:
..daj ne rise
,meni si rekel 500 kn za XR-a :shock: :( :misli: :(
Za tebe je 500kn oba kotača, inače je 300 komad,(tak i piše), kaj ne seri konju s hvataljkama.
Jel se vidimo u utorak na pivi :misli:
 
mac.airbrush said:
..daj ne rise
,meni si rekel 500 kn za XR-a :shock: :( :misli: :(

Meni je Palko radio centriranje prednjeg i zadnjeg kotača na teneri, od drndanja i udaraca su oba dobila.
Razradio je žbice, iscentrirao oba kotača ( 21 i 18 cola ), ukupno za oba je bilo 250 kn. S tim da to ovisi
jako o tome koliko je sve razjebano, ako treba sve rastavljat i mjenjat žbice, jbga ode 500 kn samo tako. (y)
 
kosta said:
Za tebe je 500kn oba kotača, inače je 300 komad,(tak i piše), kaj ne seri konju s hvataljkama.
Jel se vidimo u utorak na pivi :misli:

..ak si dođeš po rezervar i doneseš pivu,onda se vidimo :mrgreen:
 
...eee jbg našel sam ko bu mi to sve komplet napravil za 150 kn ako se zakompliciracjena je 250 kn. za oba kotača (y)