Cep rezervoara za Bol D'or

RideHard

Well-known member
Pozdrav svima.

Imam pitanje ako moze neko da pomogne posto sam na svojoj CB 900 F Bol D'or odrezao onu polugicu kojom se preklapa i zakljucava cep rezervoara i sad trazim zamjenski cep sa bravicom. Imali neko ili jeli zna imal se gdje kupiti oni univerzalni cepovi da odgovara za rezervoar na Boldorki ili cep od nekog drugog motora???
 
RideHard said:
Pozdrav svima.

Imam pitanje ako moze neko da pomogne posto sam na svojoj CB 900 F Bol D'or odrezao onu polugicu kojom se preklapa i zakljucava cep rezervoara i sad trazim zamjenski cep sa bravicom. Imali neko ili jeli zna imal se gdje kupiti oni univerzalni cepovi da odgovara za rezervoar na Boldorki ili cep od nekog drugog motora???


ebay (y)
 
twostrokenolimit said:

gledao sam al tamo mi uvijek izbaci onaj originalni cep
 
nije mi se svidjala ona polugica :-S

ma imam original cep al on nema bravicu jer se zakljucavao sa tom polugicom koja ide preko cepa kad se zavrne
 
RideHard said:
Pozdrav svima.

Imam pitanje ako moze neko da pomogne posto sam na svojoj CB 900 F Bol D'or odrezao onu polugicu kojom se preklapa i zakljucava cep rezervoara i sad trazim zamjenski cep sa bravicom. Imali neko ili jeli zna imal se gdje kupiti oni univerzalni cepovi da odgovara za rezervoar na Boldorki ili cep od nekog drugog motora???
škeco u trogiru,ima svašta za bol dorku,samo ga je teško uvatit.evo ti slika moje bol dorke
 
postolar tripper said:
škeco u trogiru,ima svašta za bol dorku,samo ga je teško uvatit.evo ti slika moje bol dorke

predobro izgleda svaka cast! moram i ja slikat svoju pa postavit ovdje ili u kojem vec djelu foruma ima da se stave slike motora.
imas li neki kontakt njegov ili da ga pitas jeli ima cep sa bravicom da odgovara za Bol D'or? ne znam jeli moze cep od modela CB 900 C.
 
RideHard said:
predobro izgleda svaka cast! moram i ja slikat svoju pa postavit ovdje ili u kojem vec djelu foruma ima da se stave slike motora.
imas li neki kontakt njegov ili da ga pitas jeli ima cep sa bravicom da odgovara za Bol D'or? ne znam jeli moze cep od modela CB 900 C.
pokušat cu nac njegov broj popodne pa ti javim,a neznam za model c,za F svi čepovi pašu (y) sliku možeš stavit pod temu stari motori, a tema se nalazi pod motori forum :mrgreen:
 
RideHard said:
predobro izgleda svaka cast! moram i ja slikat svoju pa postavit ovdje ili u kojem vec djelu foruma ima da se stave slike motora.
imas li neki kontakt njegov ili da ga pitas jeli ima cep sa bravicom da odgovara za Bol D'or? ne znam jeli moze cep od modela CB 900 C.
evo brojevi,ŠKECO-0995101557,091766745,pa provaj :mrgreen:
 
postolar tripper said:
pokušat cu nac njegov broj popodne pa ti javim,a neznam za model c,za F svi čepovi pašu (y) sliku možeš stavit pod temu stari motori, a tema se nalazi pod motori forum :mrgreen:

pasu svi oni originalni koji nemaju bravicu preko kojih ide ona polugica, a tesko je naci koji pase da ima bravicu na cepu
 
postolar tripper said:
evo brojevi,ŠKECO-0995101557,091766745,pa provaj :mrgreen:

ovaj 091 kaze ne koristi se vise, a ovaj 099 stalno izbacuje zauzece  :shock:
 
postolar tripper said:
e onda stvarno ne znam.pokusat cu ga pronac osobno pa javim (y)

(y)