Cerade za skutere u Plodinama

Bob Rock

Well-known member
Nekidan sam kupio ceradu za skuter u Plodinama za 69 Kn :shock:. Cerada je skroz dobra, ima laštik sprijeda i straga i ne dere boju sa skutera. Hebi ga, zaboravio sam kako se zove proizvođač, piše na njoj...U svakom slučaju , dobro i povoljno. U Plodinama Split je bila samo za male skutere do 50 cc, možda u drugim gradovima ima i za veče..
 
šta ti se čini jel propuštaju kišu  :misli: :misli:
 
Ja sam svoju kupio u Lidlu i jako sam zadovoljan, ali mogao bi uzeti jednu malu za pod sic!!!
 
Bob Rock said:
Nekidan sam kupio ceradu za skuter u Plodinama za 69 Kn :shock:. Cerada je skroz dobra, ima laštik sprijeda i straga i ne dere boju sa skutera. Hebi ga, zaboravio sam kako se zove proizvođač, piše na njoj...U svakom slučaju , dobro i povoljno. U Plodinama Split je bila samo za male skutere do 50 cc, možda u drugim gradovima ima i za veče..

Ima u Osijeku i Valpovu i za veće motore, cijena je 98 kn, cerada je za
te pare fakat u redu, bolja od onih jeftinih iz Louisa. Isplativa kupnja!  (y)
 
ja uzeo u ćuflanda za "veliki" motor, 99kn. neznam pušta li kišu, ali čuva od prašine u zatvorenom prostoru.  :jesus:
 
DeXtEr_5 said:
ja uzeo u ćuflanda za "veliki" motor, 99kn. neznam pušta li kišu, ali čuva od prašine u zatvorenom prostoru.  :jesus:

Tocno, ali za te pare garantirano i neminovo uzrokuje ubrzanu koroziju apsolutno svega na motoru ako je zrak imalo vlazan.
 
Louis je daleko...predaleko. Ali da to stavim na motor ,treba bi stari Luis platit meni ,a ne ja njemu...E, proizvoiđač ove cerade iz Plodina je neki španjolski Rayen.
 
Odlicna cerada, dvije godine izdrzala, kupljena u Pevecu, sada sam u plodinama kupio dvije, nek se nađe.. (y)