CESTARINE????i plačanje istih!!!

Status
Not open for further replies.

nixy

New member
zanima me koje je vase misljenje o tome da se na autoputu zaobilazi rampa...ili na tunelu isto...
i kakve su posljedice...tj.dali te mogu kaznu opalit ili nesto ako imas uredno postavljenu tablicu...a znamo
svi da se odnedavno svi tuneli i sve autoceste nadziru videokamerama... :misli:
 
šuti i plati dok (ako) se zakon ne promijeni... moj savjet...  (y)
 
nixy said:
zanima me koje je vase misljenje o tome da se na autoputu zaobilazi rampa...ili na tunelu isto...
i kakve su posljedice...

Lijepo staneš kod naplate, kažeš da si pio "muške vode" i da je za
njihovo dobro da te puste free_of_charge, i uglavnom funkcionira  (y)
 
A da otvorimo temu i da stavimo svoje podatke. Ime, prezime, adresa, datum rođenja, JMBG, registarski broj vozila.
I onda poslije samo update-amo vremena i mjesta na kojim je ko naplatnim kućicama zbrisao/obišao rampu.
Super, i onda ćemo se čudit kak nas odjebu za peticiju o smanjenju cestarina i sličnih stvari.

Kad smo već kod tih stvari... Može se stavit i di je ko napravio koji prekršaj, kako je ko lišo prošao na tehničkom radi, npr. auspuha. Uglavnom, sve ilegalne stvari možemo strpat u tu temu.
I usput ćemo pljuvat po nekim moto novinama koje su objavile kak prevarit nekoga na tehničkom pregledu, sa skuterom koji nema blokadu. (ili nešto slično tome, ne sjećam se)
Možemo i davat savjete kak zbrisat sa benzinske, i onda slat kaznenu ekspediciju na npr. Tiffon da malo preispita situaciju.

Mogu se davati savjeti kako zavaljati carinike!
Ili hračkati po murji, jer ionako nemaju pojma o svom poslu i zakonu. Na svu sreću, mi to sve jako dobro znamo, i kužimo se u zakone i naša prava!

(y)
 
Status
Not open for further replies.