Chopper Custom Club DIOCLETIAN'S, Split - predstavljanje

vedranck

New member
Pozdrav svima!
Nakon višemjesečnih priprema, provjera, savjetovanja, raspitivanja, istraživanja, i inih radnji koje se podrazumjevaju prilikom osnivanja kluba, u siječnju 2013. godine osnovan je u Splitu Chopper Custom Club DIOCLETIAN'S. Klub i boje verificirani su od strane lokalne moto zajednice, te CC DIOCLETIAN'S trenutno "stažira" noseći prednje male prišivke. Članovi kluba redom su vlasnici chopper ili custom motora (velikih, debelih, teških i glasnih guda), što je i propisano statutom kluba (članom nakon stažiranja može postati samo vlasnik chopper-custom motora). Ovom prilikom želim se i zahvaliti pojedincima i klubovima koji su nam uvelike pomogli savjetima i preporukama, ukazali nam na pravi put, te nam osigurali da budemo rado viđeni gosti (VELIKO HVALA!). Možete nas naći u našem lokalnom "club-houseu" kafić "SAGENA" koji i nosi naše oznake (ako nismo s obiteljima, na poslu ili na cesti  :D), dobrodošli.
https://www.facebook.com/diocletians.chopperclub

91hxeu.jpg


detalji sa osnivačke skupštine ...

5nr9uf.jpg


95ybmd.jpg


20532mv.jpg


z3ibp.jpg


 
vedranck said:
Pozdrav svima! ...

- pozdrav glasnogovorniku i svima u Chopper Custom Club DIOCLETIAN'S, Split (y)


BTW
koliko trenutno brojite članova?

 
DADO+ said:
- pozdrav glasnogovorniku i svima u Chopper Custom Club DIOCLETIAN'S, Split (y)


BTW
koliko trenutno brojite članova?

  Dado, pa Čaplje su ti već objasnili da nije bitna brzina i način vožnje za članstvo u Chopper Custom klubu, nego tip motora.  :LOL:

  Ekipa pozdrav i puno sretnih km i dobrog druženja želim.  (y)
 
lory said:
  Dado, pa Čaplje su ti već objasnili da nije bitna brzina i način vožnje za članstvo u Chopper Custom klubu, nego tip motora.  :LOL:

  Ekipa pozdrav i puno sretnih km i dobrog druženja želim.  (y)

… ja sam pitao ozbiljno, jer me zaista zanima upravo zato, jer su ljudi osnovali
    „tipiziran“ klub, a takav već egzistira samo u mom gradu  (y)

što se tiče djela posta kojim me valjda nastojiš isprovocirati, budući da znaš kako
vozim, ne bi se ni osvrtao u ovoj temi, ali budući da se kačiš na puno mojih postova i
kroz sve teme gdje pišem, mogu ti samo reći; stavi lovu na stol i ja sa ženom na motoru,
a ti sam, pa evo - do Našica – nije mi bitno što imaš jači motor
 
CC ČAPLJE i izvanredna ekipa iz tog kluba, jedni su od zaslužnih za postojanje CC DIOCLETIAN'S.
Karlo, Vilko,  :naklon:

15f54jk.jpg
 
... evo još par slikica, pa ako nas prepoznate na cesti, vičite  :mrgreen:

a28x0l.jpg


263f1p4.jpg


289bgqw.jpg


2lbno8k.jpg


o752f5.jpg


211pjip.jpg


22ggg6.jpg
 
Pozdrav Chopper Custom Club-u DIOCLETIAN od  CC Čaplje Slavonski Brod (y).
Vidimo se  :bananapivo: :klopa:
Mirno more.
 
Pozdrav novom čoperaškom klubu na sceni, neke od vas znam sa jednog drugog foruma, bit će mi drago da se vidimo što prije (što se mene tiče ja sam krajem 6. mjeseca u Dalmaciji, motorom naravno) (y)
 
DADO+ said:
… ja sam pitao ozbiljno, jer me zaista zanima upravo zato, jer su ljudi osnovali
    „tipiziran“ klub, a takav već egzistira samo u mom gradu  (y)

što se tiče djela posta kojim me valjda nastojiš isprovocirati, budući da znaš kako
vozim, ne bi se ni osvrtao u ovoj temi, ali budući da se kačiš na puno mojih postova i
kroz sve teme gdje pišem, mogu ti samo reći; stavi lovu na stol i ja sa ženom na motoru,
a ti sam, pa evo - do Našica – nije mi bitno što imaš jači motor

Miiiiir, miiiir... :shock:

Ekipa, puno sreće... (y)
 
švagan said:
Miiiiir, miiiir... :shock:

Ekipa, puno sreće... (y)
... polako momak, stani u red  :LOL:

danas sam nešto posebno nervozan :no:  :palacdolje:

2lory, evo javno - izvini, dobro si me trznuo, sorry JBG, zahebo sam - mea culpa

- ne znam što više napisati :?
 
vedranck said:
Pozdrav svima!
Nakon višemjesečnih priprema, provjera, savjetovanja, raspitivanja, istraživanja, i inih radnji koje se podrazumjevaju prilikom osnivanja kluba, u siječnju 2013. godine osnovan je u Splitu Chopper Custom Club DIOCLETIAN'S. Klub i boje verificirani su od strane lokalne moto zajednice, te CC DIOCLETIAN'S trenutno "stažira" noseći prednje male prišivke. Članovi kluba redom su vlasnici chopper ili custom motora (velikih, debelih, teških i glasnih guda), što je i propisano statutom kluba (članom nakon stažiranja može postati samo vlasnik chopper-custom motora). Ovom prilikom želim se i zahvaliti pojedincima i klubovima koji su nam uvelike pomogli savjetima i preporukama, ukazali nam na pravi put, te nam osigurali da budemo rado viđeni gosti (VELIKO HVALA!). Možete nas naći u našem lokalnom "club-houseu" kafić "SAGENA" koji i nosi naše oznake (ako nismo s obiteljima, na poslu ili na cesti  :D), dobrodošli.
https://www.facebook.com/diocletians.chopperclub

91hxeu.jpg


detalji sa osnivačke skupštine ...

Poštujem i podržavam osnivanje tematskog moto kluba , ali mi stvarno nije jasno da se u startu krene sa nepovoljnih pozicija. Stoga imam pitanje : "Kome vi to stažirate"? Nije vraga da stažirate "moto sceni " ili se varam. Za sve što nam se negativno dešava pod ovom Božjom kapom  sami smo si krivi . Malo ironije. Ovo mi liči kao da ja moram komšiju pitati , smijem li šetati svojemu dvorištem !! Smijem li udisati ovaj zrak ? Moram li gledati u zemlju dok mi netko ne dopusti da podignem pogled ?

Kao osnivač i utemeljitelj prvog tematskog kluba CC Čaplje ,poplićim se kad ovako nešto čujem. U svakom slučaju ,svu sreću i puno kilometara vam želim. 
 
Puno ugodnih kilometara i druženja van želim (y)
 
To i jesu "kult" motori, sve ostalo su pizdarije za cirkus, zato uživajte. (y)
 
wsdp.jpg


25.1. ćemo obilježit prvu godinu postojanja kluba... :bananapivo:
za sve informacije smo vam dostupni...