chukice pomoc

pa ćeš one lipe satove (analogne) mijenjat ovim digitalnim govnom??

jao jao jao... :p
 
e super i mene zanima,upravo tu uricu si i ja namjeravam uzeti,odustao od koso,previse kostaju :mrgreen:

btw.ima jedan decko na yamaha forumu takvu uricu,nisam ga pitao nista u vezi spajanja(mogu poslat poruku),ali sam ga pitao kakva je urica(jer ipak se radi o kineskoj kopiji koso urice) i kaze lik da radi ok,jedino da mu se zna resetirat na -20 stupnjeva,ali mene to ne brine,kod mene je toplo :mrgreen:
 
netijak said:
pa ćeš one lipe satove (analogne) mijenjat ovim digitalnim govnom??

jao jao jao... :p

Ma ne bi da ih nisam polomio prekjucer kad sam opao.. A originalne tesko za nac i skupe su..
 
bob the biker said:
jesi li možda prvo provjerio kod TDM-oldmoto dal ima čuke koje tebi trebaju ?

Jesam, cak ima i za zr7 ali odlucio sam da radim preradu pa cu ipak pokusat nesto originalno.  (y)

malaga said:
e super i mene zanima,upravo tu uricu si i ja namjeravam uzeti,odustao od koso,previse kostaju :mrgreen:

btw.ima jedan decko na yamaha forumu takvu uricu,nisam ga pitao nista u vezi spajanja(mogu poslat poruku),ali sam ga pitao kakva je urica(jer ipak se radi o kineskoj kopiji koso urice) i kaze lik da radi ok,jedino da mu se zna resetirat na -20 stupnjeva,ali mene to ne brine,kod mene je toplo :mrgreen:

Ajde ako ti se da, slobodno pitaj ili ako se neces zamarat posalji mi ime na PM pa cu ga ja izmaltretirati :D