Cijena moto opreme u Sloveniji

zx-6r

New member
Pozdrav ,
evo mene zanima kako se kreću cijene kožnih kombinezona i čizama u susjednoj nam Sloveniji ?

Evo konkretno me zanimaju cijene za dvodijelna kožna odijela (Berik, Suomy , Spool) i za čizme (Forma F1 , SIDI Vertigo).


Gledao sam dosta na netu i nisam uspio iskopat ništa što bi mi dalo neku sliku o cijenama preko grane. Možete također preporučit i neke poznatije dućane te staviti linkove na njihove web stranice
 
Nekada sam dosta toga kupovao vani, većinom u Italiji a dosta i u Sloveniji. Međutim, glavni razlog nije bila cijena nego nemogućnost nabave u HR, a kad bi netko i probao uvoziti u HR onda bi to bili stari modeli po vrlo visokim cijenama. Konkretno čizme i kombinezon jednom jesam kupio u Sloveniji i to kod Habata http://www.hmc-habat.si/vsebina/ i dobio jako dobre cijene. Sjećam se da je kombinezon Clover RC100 tada koštao u HR oko 850-900 EUR a ja sam ga dobio za 500. Čizme Sidi Vertebra Race Carbon su isto bile relativno povoljne u odnosu na cijene u Italiji ali nitko ih nije uvozio u HR. Godinu dana kasnije sam trebao još jedne i naručio kod Šepića koji ih je tada počeo uvoziti ali razlika u cijeni je bila zanemariva.
I danas znam uzeti neku sitnicu kod Habata ali ne zbog cijene nego zato jer mi je dobar frend. :mrgreen:
 
Znači prije se isplatilo zaletit do slovenije po kombinezon  (ipak 350 € nije za bacit)  (y)

eh kad i bi i danas situacija bila takva ..  :shock: