Cijena vulkanizerskih usluga u vašem gradu

jimi.d

Member
Pa ovako, danas sam bio kod vulkanizera da se naručim za zamjenu i balansiranje obje gume,
i kad mi je rekao cijenu, umalo nisam sijeo na guzicu,250KN,to mi se čini malo puno previše.
Pa me zanima vaše mišljenbje o tome i koliko to isto košta u vašem gradu
 
ja mislim da sam platio 120 ili 150 ne sjecam se, ali zadnju nije balansirao jer nema nastavke/opremu za balans kotača za monovilicu  :palacdolje:

onda sam pitao samo za balans u zagrebu (tomićev vanjski suradnik) 30 kn po kotacu ako sam skines, 60 ako oni skidaju  (y)
 
Ovdje u VD 25 balansiranje, 50 zamjena po gumi, oni skidaju stare i montiraju nove, znači 150 za sve. U Šb kod "Auto Antonio"
za jednu gumu (u mom slućaju prednju) 120 kn (zamjena i balans)... :azn:
 
pamzor said:
Ovdje u VD 25 balansiranje, 50 zamjena po gumi, oni skidaju stare i montiraju nove, znači 150 za sve. U Šb kod "Auto Antonio"
za jednu gumu (u mom slućaju prednju) 120 kn (zamjena i balans)... :azn:

Di to u Vodicama?
<Kod koga?
 
Mohorović u Rovinju mi je tražio nekih 100-150 kn po gumi, ne sjećam se više. Promijenio sam ih i balansirao u Putinima. Platio 100 kn za obje i  :021: S tim da sam sam skinuo kotače.
 
100 kn ako skineš i doneseš samo kotače, 200 kn ako dođeš i ostaviš moped

takav je cjenik u metropoli svih hrvata

 
kod najboljih vulkanizera u gradu - Dario auto 8)
 
tibor_zg said:
100 kn ako skineš i doneseš samo kotače, 200 kn ako dođeš i ostaviš moped

takav je cjenik u Mordoru

U Solinu (kolijevki hrvatske civilizacije) je 150 Kn ako dovezes motor.

 
A nigdje besplatno jer si kod njega i kupio gume? Ili svi gume kupujete na net-u i onda kod vulkanizera?
 
Nero said:
U Solinu (kolijevki hrvatske civilizacije) je 150 Kn ako dovezes motor.

u Mordoru se ima i može se :LOL: :mrgreen:
 
tibor_zg said:
kod najboljih vulkanizera u gradu - Dario auto 8)

Patuljci stvarno nisu u redu da kolegi po "posebnoj potrebi" naplaćuju toliko za izmjenu guma na mini bajku....  :palacdolje:
 
ptf said:
A nigdje besplatno jer si kod njega i kupio gume? Ili svi gume kupujete na net-u i onda kod vulkanizera?

Ja sam na netu kupio. I uz plaćenu izmjenu i balansiranje bilo mi je jeftinije nego kupiti kod vulkanizera pa makar izmjena bila i besplatna.
 
u mojem selu Poličniku  kupiš gume i dobiješ balansiranje i montažu gratis ,kotače skidam sam .Mada i dečki koji to rade znaju posao!