Cijene osiguranja motocikala

ATAS 2019 / Split / 50% razredni bonus / osnovno osiguranje + vozač i putnik

Kompare ponudio:

- Euroherc 187e
- Sava 216e

Laqo/Croatia osiguranje ponudio s nekim popustom 165e

Nije ogromna razlika ali računajući i motor i auto isplati se pogledati na više mjesta.
Natasa u Proloscic osiguranje
 
Nataša je kraljica
 
Danas registrirao Vespu PX200E.
Prošle godine Euroherc uz 60% popusta 45 Eura, ove godine ista firma isti popust 75 Eura. Nije nego skočilo 70%.
 
Vž… stelvio 1200 ….140 eura sa putnicima i osiguranjem bonusa…. Hok….55 evra tehnicki… nije prestrasno…
 

Attachments

  • IMG_5083.jpeg
    IMG_5083.jpeg
    3.3 MB · Views: 0
Kako cu kroz iducih par tjedana trebati obnoviti osiguranje za registraciju svog prvog motora, zanimalo me na sto od 'dodatnih opcija' trebam obratiti paznju - sto je 'zastita bonusa', trebam li osiguranje suvozaca ako ne mislim nikoga voziti trenutno, sto je s kradjom itd, zasto kasko nitko ne spominje itd.

Ako utjece na odgovor: prvi motor, 400cc, nemam garazu u zg, skoro 30god zivota a motor je malko stariji od mene 😄
 
Kasko pogotovo na star motor nemoguce… zastita bonusa ak roknes nekog da ne izgubis 50% i vozac putnik zlu netrebalo al te dvije opcije su ti cca 15 eura… dakle zanemarivo
 
  • Like
Reactions: Volcabar and BigMac
Kasko pogotovo na star motor nemoguce… zastita bonusa ak roknes nekog da ne izgubis 50% i vozac putnik zlu netrebalo al te dvije opcije su ti cca 15 eura… dakle zanemarivo
Jel osiguranje pokriva slucaj da ga netko mazne ispred zgrade?
Koliko sam cuo kod nas je rijetkost i bio bi van sezone u garazi nazad u slavoniji ali u sezoni sam ga mislio drzati vani sa velikim u-lockom, bar dok ne nadjem bolje rjesenje
 
Ja sam se raspitivao za kasko nakon susreta sa pijanim vozačem za staru godinu i natezanja sa osiguranjem. Kako sam niti godinu prije imao problem da me bura kroz noć iznenadila i isto napravila malo štete stvarno sam ozbiljno razmišljao o tome da uzmem kasko. Također mi je bilo i zbog toga što nekad znam otić malo do sestre, a kako je ona u većem gradu nikad ne znaš tko se može počastit motorom pa da se osiguram i zbog krađe. Uglavnom, zadnje što sam dobio informaciju je bilo između 300-400€ za R3 2019 godište, ne pokriva uopće krađu, a i za ostale stvari ima previše "da, ali bla bla bla" pa sam odustao.


Inače, cijena za osnovno mi ispala ovako sad pred mjesec dana:
lw8iNEF.jpg


RI tablice, R3 2019

Trebalo je biti nešto sitno jeftinije jer me zbog "staža" slijedilo imati 55% bonuse, ali sam produžio tek 2 mjeseca nakon isteka stare police (zbog natezanja sa osiguranjem i čekanja na popravak) pa su me resetirali na 50% jer nije produljenje nego nova polica kao.
 
  • Like
Reactions: BigMac
Ši table,Kawasaki Z900 rs 2018 g.Sa 50% popusta priko Kompare san policu napravija u Croatiji sa Ao+ za točno 152 eura.
Tehničkicestarina i godišnji porez još cca 160 eura 🤭
 
Jel osiguranje pokriva slucaj da ga netko mazne ispred zgrade?
Koliko sam cuo kod nas je rijetkost i bio bi van sezone u garazi nazad u slavoniji ali u sezoni sam ga mislio drzati vani sa velikim u-lockom, bar dok ne nadjem bolje rjesenje
ne
 
  • Like
Reactions: BigMac
Danas registrirao Africu

Allianz osiguranje (zastita bonusa i putnika, 50%popusta) = 143 eura

Tehnicki =92 eura
 
Tehnički 55e i osiguranje 80e

Više me jebe šta je mitas poskupio s 100 na 200e i sad cu uzet continetal nek se jebu:mrgreen:
 
Ističe osiguranje uskoro:
Laqo 2021. 28€
Laqo 2022. 35€
Laqo 2023. Nude za 56€ (ide na 50€, previše i dalje)

Kompare 2023.
Uniqua 38€ (Vjerojatno ovo ako se Laqo ne probudi)
Triglav 41€
Sava 44€