Cijene osiguranja motocikala

NE KUŽIM ŠTO TE MUČI, NISAM ČITAO CIJELU TEMU, MOJE ISKUSTVO JE DA JOŠ PRED KOJU GODINU LAQO NIJE OSIGURAVAO MOTOCIKLE, NO SADA IPAK OSIGURAVA, I PRVI IZRAČUN ZA MENE JE CCA 211 EURA SA OSIGURANJEM BONUSA I VOZAČA I PUTNIKA, NO MOŽDA JOŠ KOMPARE USPIJE NEŠTO SNIZITI PORED NEKIH DRUGIH POLICA KOD CROATIE....


1. Ne deri se.
2. Doduse, napisao si "ako se ne varam", ali, trebalo je samo pogledat zadnju stranicu-dvije ove teme da vidis da Laqo itekako osigurava motocikle. Ne znam od kad, ali meni je ovo druga godina kako sam kod njih osigurao motocikl, a daleko od toga da sam jedini koji je o tome pisao u ovoj temi nedavno. Kad vec osiguravas motocikl i komentiras (tako da dovodis u zabludu potencijale osiguranike) u temi koja je bas za to, pa valjda bi bilo OK procitat barem stranicu dvije unatrag i sigurno nebi napisao to sto si napisao.
 
1. Ne deri se.
2. Doduse, napisao si "ako se ne varam", ali, trebalo je samo pogledat zadnju stranicu-dvije ove teme da vidis da Laqo itekako osigurava motocikle. Ne znam od kad, ali meni je ovo druga godina kako sam kod njih osigurao motocikl, a daleko od toga da sam jedini koji je o tome pisao u ovoj temi nedavno. Kad vec osiguravas motocikl i komentiras (tako da dovodis u zabludu potencijale osiguranike) u temi koja je bas za to, pa valjda bi bilo OK procitat barem stranicu dvije unatrag i sigurno nebi napisao to sto si napisao.

Nebitno, ako nisam siguran, napišem nešto kao npr. "ako se ne varam" - jasno je da time nisam nikoga doveo u zabludu, ali sam mu dao u zadatak da se sam raspita i provjeri navode... nisam se namjerno derao, ali sam tipkao i nisam vidio da se uključio CapsLock (imam novu tipkovnicu i još se privikavam), pa je ispalo kako je ispalo, nije mi se dalo brisati i pisati opet... eto, moje isprike za deračinu.

Meni u zg, 1200 ccm., laqo, 168 eura.

I meni tako ispada.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Meni ide drugi tjedan rega i osiguranje, Sava mi nudi moto asistenciju(meni bitno), zastitu bonusa i osiguranje vozaca i suputnika za 183 €. Honda crostouer 1200 !
Zna netko, ako moze manje
 
Rvatine nemaju Sava osiguranje !

Zašto ne bi imale? Koje bi to onda bilo osiguranje "za prave Hrvate"?

Udruživanjem Zavarovalnice Maribor, Zavarovalnice Tilia, Velebit osiguranja i Velebit životnog osiguranja postali smo jedno - Sava osiguranje.
 
Zašto ne bi imale? Koje bi to onda bilo osiguranje "za prave Hrvate"?

Udruživanjem Zavarovalnice Maribor, Zavarovalnice Tilia, Velebit osiguranja i Velebit životnog osiguranja postali smo jedno - Sava osiguranje.
Šala, Ante, šala !
 
Probaj i Laqo ako nisi, meni sad ispali najpovoljniji za klasu ispod.
Evo ja upravo uzeo, "puna" cijena više manje isto što sam dobio i preko Kompare, ali deal breaker je bio kôd za 15% popusta prilikom plaćanja, zato sam dobio za nekih 30€ manje.

TDM 900 ZG rege 166€ (naravno bonus 50%).
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Monster 620
croatia/compare
116 eura
 
Bilo bi korisno kad bi napisali koje reg područje je u igri. Bude velika razlika između ZG i npr PU.