Cijev za auspuh...

CeLeRitAs

Active member
Ne nalazim nigdje na forumu odgovor po tom pitanju, pa reko da otv. Temu.

Zanima me kome I gdje bih mogao odnjet serijski auspuh i bolt-on od drugog motora, pa da mi po tome napravi i savine cijev i napravi slip on?

Koj materijal to sve moze bit?

I koliko bi to cirka moglo kostat?

Faala
 
Kucelj iz Zagorja to radi. Od inoxa, ako se dobro sjecam, 400tinjak kuna je Ferovac platio izradu spojne cijevi od grane do topa za svoj Z750
 
CeLeRitAs said:
Komplet grane 400kn  :shocked:

Imas kakav broj???

ne komplet, samo spojna cijev od kolektora na grani do topa. Tocno ono sto si napisao da trazis.
Inace se covjek bavi i izradom spuhova.

Broj ne znam, kontakriraj clana foruma "Ferovac"
 
Ma skuzio sam sto si nap kad samdrugi put proc.

Obriso sam post.

Al si me preduhitrio sa citatom :))
 
Imaš i bliže, u Zagrebu, Shacal...sve radi što se topova tiče...ak si zainteresiran, pošaljem broj na pp... (y)
 
Dal se može kod njih naručit samo top za određeni motor, bez da dolaziš kod njih, pa da pošalju s poštom?
 
3alfa3 said:
Kucelj iz Zagorja to radi. Od inoxa, ako se dobro sjecam, 400tinjak kuna je Ferovac platio izradu spojne cijevi od grane do topa za svoj Z750

Kucelj (y)
 
ako znas sta i kako hoces probaj kontaktirat Lastovcica jer je nekad znao ako si mu tocno rekao hocu ovo ovak znao napravit ok posao za stvarno korektne novce ... e sad buduci da sam ja zadnji put bio kod njega kad je radio jos u staroj radioni u Domaslovcu il tak nekaj, i maltene se probijao na trziste prihvacam da su se stvari mogle u medjuvremenu promijeniti, al velim nazovi i pitaj nist te ne kosta (y)
 
Ma
Zvao sam Redom.

Sole se ne javlja, lastovcic i schacal su mi nekako preprapreni, serdarevica sam namjerno preskocio.

Sutra jos zovem kucelja pa vidimo :)
 
Zakj na pm, pa ne skriva se valjda, a moze i drugima zatrebat pa bi bilo dobro da je tu :misli: