Circuit of the Americas

Screenshot_2024-04-14-21-59-49-903-edit_com.adobe.reader.jpg
 
  • Like
Reactions: bolcic
Acostu odma u pravi kateem i dat mu ugovor 4g i para koliko hoce..milera prebacit na hondu..vinjales..tica kad ga kreb bas ga krene..daj boze da se vise aprilija ne kvari..banjaja cim je dobio ugovor zena pocela zvocat de sad polako ne budalasaj i eto..tesko do prvaka.. bestija bolji od njega i jos pokoji....MM se nema vise cemu nadat..prestigli ga neki omladinci brzi sto im je nekad placo ture i sto ih je pusto da gledaju kada guzi..stigla ga Rossijeva sudbina, a on njega nikad nece stic ...ko ga jebe imamo sta gledat i bez njega..Dukcu pod hitno dat koncesije..nema smisla ovako :mrgreen: :mrgreen:
 
Bravo Mav, prvi vozac koji je pobijedio na 3 razlicita proizvodjaca motora u MotoGP-u. Utrka odlicna, sa 1 na 11, pa opet na prvo mjesto. Aprilia isto odlicna s tim aero dodatcima.

1713125971231.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Grom90 and bolcic
Bravo Mav, prvi vozac koji je pobijedio na 3 razlicita proizvodjaca motora. Utrka odlicna, sa 1 na 11, pa opet na prvo mjesto. Aprilia isto odlicna s tim aero dodatcima.

View attachment 779730
Lawson then switched to Cagiva in 1991 and the following year he achieved his last victory (that was also the first win for Cagiva after 10 years of racing). In so doing, he joined a very restricted number of great riders who managed to win races in top class with three different manufacturers, the others being Mike Hailwood (British Norton, MV Agusta, Honda), Randy Mamola (Suzuki, Honda, Yamaha) and Loris Capirossi (Yamaha, Honda, Ducati) and definitively silenced the critics who believed he would not be as successful away from the factory Marlboro Yamaha team
 
Lawson then switched to Cagiva in 1991 and the following year he achieved his last victory (that was also the first win for Cagiva after 10 years of racing). In so doing, he joined a very restricted number of great riders who managed to win races in top class with three different manufacturers, the others being Mike Hailwood (British Norton, MV Agusta, Honda), Randy Mamola (Suzuki, Honda, Yamaha) and Loris Capirossi (Yamaha, Honda, Ducati) and definitively silenced the critics who believed he would not be as successful away from the factory Marlboro Yamaha team
Nije se to tada zvalo MotoGp 🤣
 
Ali on je napisao "prvi vozac koji je pobijedio na 3 razlicita proizvodjaca motora" :mrgreen:
Na godinu mogu Ameri promijeniti ime natjecanja i opet nema nista jer ce se mozda drugacije zvati :ROFLMAO:
 
Nije se to tada zvalo MotoGp 🤣
Evo ispravio sam, sad se Moči grize jer nije nasao ni jednu dlaku u Aprilijinom i Maverikovom jajetu :D

2Moci: Ma krivo sam prenio, bmk ustvari za to, al kak se zaljepis za neku glupost, a komentara na utrku nema. Jel ti to Dominik shakirao account?
 
Iiiizvrsna utrka!!!

Walter jos usavrsava DESMO stil, iako bi ga vec trebao imat pod kontrolom.

Vinales van svake konkurencije.

Bit ce luda sezona!
 
Evo ispravio sam, sad se Moči grize jer nije nasao ni jednu dlaku u Aprilijinom i Maverikovom jajetu :D

2Moci: Ma krivo sam prenio, bmk ustvari za to, al kak se zaljepis za neku glupost, a komentara na utrku nema. Jel ti to Dominik shakirao account?
On je Vinalesa otpisao jos odavno, zato suti. 😂
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Iz Noalea , moja prepiska s Talijanom koji radi u racing diviziji , prošli tjedan. Pitao sam u vezi kvara mjenjača.
"maverik wanted a change with a long 5th and short sixth but it wasn't possible because it was synchronized differently... they took a risk and it went badly ; in racing we are 180 people including 60 workers and 120 engineers;
Biaggi's personal motorbike
Očito su uspjeli ono što je Maverick htio.
 

Attachments

  • 434437244_1427452111224273_3107515425742962873_n.jpg
    434437244_1427452111224273_3107515425742962873_n.jpg
    213.6 KB · Views: 0