Circuit of the Americas

Ne pratim cestovne trke, ali sad gledam listu motocikla koji se trkaju, BMWa ni u talonu. U čemu je problem, kvaliteta motocikla ili do vlasnika tima?
 
Nisam vjerovao da će Vinales poslije prvog zavoja do trona a kamoli do pobjede, luđak, sad da vidimo dalje, da se ne ponovi ono gašenje kao prije koju godinu nakon tri pobjede, off 👍 ... Acosta fajter nema šta, sve ih je probudio, ugurao među velike , ma bravo, MM nam treba da bude interesantno, no ta uguravanja u tuđe motore, padovi gdje odlazi prva itd. se nastavljaju, prije je bila kriva Honda, tko je sad kriv :ROFLMAO: ... Binder se ponovno ugasio, Miler po običaju ko Titanic, gas do daske pa ode fondo, presmješan je , nažalost.... Bestia se bori, sviđa mi se, ....Martin ??? ... itd..itd...
GP America kao i uvijek čisti rodeo 👍💪
 
Iskreno, mislim da ovo čudo od pobjede nije do vinalesa nego do aprilie.
Motor je aerodinamičko čudo.

A MM.... po meni su to gluposti - kao još koja trka pa će se adaptirati na ducati i borit za naslov
oće drek. Nekad je bio frajer sad su mlađi igrači tu negdje a neki i bolji
jel acosti trebalo vremena da se adaptira na gas gas
il si brz il nisi
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
neko je dobro napisao, nek ove godine osvoji ko što misli jer od iduće godine bude teško prismrdit acosti, već bi se sad mogao borit za naslov ako bude imao ovakav kontiniutet
 
  • Like
Reactions: Shepa
odlicne trke, batmav je odvozio odlicno, aprilia je na ovoj stazi bas korak iznad svih. ali acosta mi je iznenadenje, svaki put mislim da ce past i uspije izvuc motor, skoro ko neki po marofu, koji drze rekorde po hrvatskoj ali necemo ih imenovat
 
neko je dobro napisao, nek ove godine osvoji ko što misli jer od iduće godine bude teško prismrdit acosti, već bi se sad mogao borit za naslov ako bude imao ovakav kontiniutet
1713275477978.png
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
A MM.... po meni su to gluposti - kao još koja trka pa će se adaptirati na ducati i borit za naslov
oće drek. Nekad je bio frajer sad su mlađi igrači tu negdje a neki i bolji
jel acosti trebalo vremena da se adaptira na gas gas
il si brz il nisi
bojim se da si omasio ceo fudbal.

prvo nije isto doci kao mlad negdje i kao star. zatim nije isto imati novu specku i staru iste stvari ili slicne. a trece ne kaze se da je starog konja tesko nauciti novim trikovima.
polako. na sredini sezone ce se vidjeti ko koga, a na kraju cemo prebrojavati krvna zrnca i gledati kako je sezona odradjena.

acosta je alien u nastajanju, nema tu govora, ali otpisati markeza ili peka u ovoj situaciji i ovako rano je nonsense.
sami pogled na hondu ove godine i ostatak ljudi tamo pokazuje koliko je mark iznad svih.
 
bojim se da si omasio ceo fudbal.

prvo nije isto doci kao mlad negdje i kao star. zatim nije isto imati novu specku i staru iste stvari ili slicne. a trece ne kaze se da je starog konja tesko nauciti novim trikovima.
polako. na sredini sezone ce se vidjeti ko koga, a na kraju cemo prebrojavati krvna zrnca i gledati kako je sezona odradjena.

acosta je alien u nastajanju, nema tu govora, ali otpisati markeza ili peka u ovoj situaciji i ovako rano je nonsense.
sami pogled na hondu ove godine i ostatak ljudi tamo pokazuje koliko je mark iznad svih.
Opisati Pecca je nonsense. To nitko nikad nije spomenuo.
I otpisati MM-a u smislu da više neće pobjeđivati je nonsense.
Ali vjerovati da će se vratit negdašnjoj dominaciji... i to je nonsense. I to je "omašiti ceo fudlbal"
I gas gas kakav je? Barem za klasu ispod gresinija.
Kao MM je star pa mu više treba da pohvata konce.... ? :) Zanimljiv pogled
 
Pemzioner Sparoga na njegovoj najgoroj stazi nije bio za zaboravit 😁
 
Opisati Pecca je nonsense. To nitko nikad nije spomenuo.
I otpisati MM-a u smislu da više neće pobjeđivati je nonsense.
Ali vjerovati da će se vratit negdašnjoj dominaciji... i to je nonsense. I to je "omašiti ceo fudlbal"
I gas gas kakav je? Barem za klasu ispod gresinija.
Kao MM je star pa mu više treba da pohvata konce.... ? :) Zanimljiv pogled

pa nitko nikad nije ocekivao da ce MM biti opet dominantan kao prije. covjek je bez ruke vozio pol sezone, a sezonu i pol nije vozio opce.
gas gas klasu ispod gresinija?? wtf man. pa jel mi gledamo isti sport?

dakle gas gas ima konfiguraciju ko i ktm tvornicki. to kaj augusto fernandez nemre to je drugi par rukava, al nemre nit alex markez pa eto ti.

jednostavno i acosta i mm su jebeni vanzemaljci i da im das tomosa bili bi ok. sto je mm i pokazivao na kosilici prosle godine.


a da star je i treba mu vise da pohvata. ne znam koliko godina imas, ali ako si stariji od 40 probaj nauciti nesto novo. a onda se sjeti koliko ti je trebalo da to isto naucis sa 20. jednostavno tijelo je uslo u rutinu, ali to mozes vidjeti i prema tome kako je MM rekao da pristupa ducatiju i da se jos uvijek uhvati u pol trke kako ima polozaj sjedenja i nacin voznje kakav je godinama imao na hondi.
nije lako stare navike ostaviti.

pa brate mili kad prekines sa pickom nakon 10 godina nije ti svejedno a on je garantiram ti jahao Hondu vise nego ti svog komada.
 
Ne radi se tu o pRRilagodbi.
MM je top vozač što je i dokazao
Stvar je u tome što će se i dalje zabijatii u vozače i voziti preko ruba. To ga je učinilo 98% top vozačem i šampionom. Ostao je 1% sRReće i 1% motor
Mislim da je sreću potrošio a sumnjam da će moći Dukca vračati koljenom na putanju
 
time will tell.
uostalom tko garantira ostanak u dukatiju iduce godine.
ako ga ktm uzme da napravi dream team sa acostom opet ce se mjenjati malo karte...

smatram da je predebelo prerano da se ista prica o tome ko je kakav i ostalo.