Circuit of the Americas

Imam preko 40 i sve je to meni jasno.
Uzmi za primjer F1, to što Alonso s prek 40 OPET kakti nekim čudom vrhunski u sportu u kojem su najbitniji refleksi, najbolji je dokaz da je tamo nešto duboko trulo. Fejkano. U prijevodu: liberty media show
Moguće, tj vrlo vjerojatno da je gas gas prefarbani original. No i tako je vjerojatno ispod Gresinija. Možda ne za klasu, ali da.
Ali fascinantna mi je ta vjera članova ove grupe u MM to negiranje tofa da on sa prek 30 nije onaj od prije 10 godina. Pogotovo u današnjem GP-u. Prošlo je to vrijeme, vozača "s iskussstvom".
To što ljudi ovdje vjeruju da njemu samo treba malo više da pohvata, i ne toliko ovdje koliko voditeljima Sport Kluba :mrgreen: , meni je jednostavno fascinantno.
E, da je on onaj MM prije ozljede i evo treba njemu malo ali pohvatat će konce.... Pa nije to vođenje firme. Ili jesi ili nisi. Niti je to prelaz s moto3 na moto2
Ako je u ameriki ljosnuo ko zadnji amater, na stazi na kojoj je jedino bilo za očekivati da bi trebao izdominirati (još je na ducatiju, koji sad odjednom nije bolji od ktma a znamo da je :mrgreen:), a ne znam... Bilo bi interesantno vidjeti kako bi izgledalo kad bi BB i Alex M zamijenili mjesta.
Vi čekajte da MM pohvata konce pa počne dominirati ...
 
Last edited:
Razlika kod MM je u kolicini njegove lucidne koncentracije, prije je trajala cijelu utrku a sad ima bljeskove po par krugova. I sam je rekao da onakvu dominaciju vise nece docekati. Svejedno je top vozac. I smrad od covjek. Kao i oduvijek. 😄
 
Razlika kod MM je u kolicini njegove lucidne koncentracije, prije je trajala cijelu utrku a sad ima bljeskove po par krugova. I sam je rekao da onakvu dominaciju vise nece docekati. Svejedno je top vozac. I smrad od covjek. Kao i oduvijek. 😄
E tako nekako i ja to vidim.
Kako god, možda sam ja u krivu i on pohvata konce sredinom, ili krajem sezone.
Ja to osobno ne vjerujem.
Ali tim više jedan dodatan razlog za pratiti gp
 
Razlika kod MM je u kolicini njegove lucidne koncentracije, prije je trajala cijelu utrku a sad ima bljeskove po par krugova. I sam je rekao da onakvu dominaciju vise nece docekati. Svejedno je top vozac. I smrad od covjek. Kao i oduvijek. 😄

ne možeš bit top vozač i smrad od čovjeka..
 
I ja sam to čitao.
Idući put će mu se pokvariti zadnja.
Onda će mu guma biti prepumpana.
Nakon toga ispuhana.