čišćenje bloka motora

pa možeš prvo našpricat sa sredstvom za pecnice ... ocist malo pa potom premazat sa onim sredstvom za skidanje boje , nemogu se sad sjetit kak se zove ... pa onda prešmirglati te na kraju sa odgovoravajucom boju prespricati ...
 
misliš na desol?  8) da tak sam i ja mislio , budem probao sa sredstvom za pečnice, valjda će uspjet  (y)
 
Icek said:
Aurellie daj tu sliku

nikada!!  :mrgreen: bude slika, gle imam na lg kukiju kameru ali kad uslikam bez obzira što su tri žarulje upaljene vidi se samo snijeg, jedino može uzet normalnu sliku na danjem svjetlu. ako sutra bude lijepo vrijeme, onda sutra budu slike...i dojmovi iz vožnje  8)
 
Benzinska, kanister, nafta, penzla i to ti je to. Ili pomješaš benzin i naftu, boljeg mislim da nema  :wink:
 
Ponavljate se ekipa, sve to je predlozeno vec ranije, a uz to i problem je rijesen... :wink:
 
Gato said:
Ponavljate se ekipa, sve to je predlozeno vec ranije, a uz to i problem je rijesen... :wink:

Al još uvijek papak neda sliku...

Auuuurrrreeelllliiiieeeee.....sliku!!

Sunce ti tvoje.
 
---GPZ--- said:
:LOL: :LOL: :LOL: Istopio se blok od natapanja u raznim kemijama  :LOL:
Nije cijeli, samo se malo vide klipnjace s prednje strane. :LOL: (ako na ovo ne odreagira, nece na nista)
 
grrrrrrrrrrr

eto reagirao sam  :mrgreen:

gle ljudi znate da bi stavio da mogu a ne mogu. Pa napravio sam tristo stvari otkad sam to radio i ništa ne mogu stavit na net a znate da uvijek sve stavim. sad se brat ženi u subotu i ludnica doma i opet ništa ne stignem. Najgore od svega ima bit da se ukrcavam na broj prije kraja mjeseca i onda moram motor spremit na najmanje 6 mejseci. Ali nije sve loše, uskoro će mi Rookie (WD-40 na forumu) donjet kombinezon pa ću vidjet kako motor ide, i naravno to snimit  :D
 
aurellie said:
grrrrrrrrrrr

eto reagirao sam  :mrgreen:

gle ljudi znate da bi stavio da mogu a ne mogu. Pa napravio sam tristo stvari otkad sam to radio i ništa ne mogu stavit na net a znate da uvijek sve stavim. sad se brat ženi u subotu i ludnica doma i opet ništa ne stignem. Najgore od svega ima bit da se ukrcavam na broj prije kraja mjeseca i onda moram motor spremit na najmanje 6 mejseci. Ali nije sve loše, uskoro će mi Rookie (WD-40 na forumu) donjet kombinezon pa ću vidjet kako motor ide, i naravno to snimit  :D

Jeftina izvlakuša.
Imaš 24 sata, a onda ide apel nadležnima da te se bananira. Em te ljudi šamaraju okolo em tu zavlačiš.

Na kaj se ti ukrcavaš??? Prestani pušit drogu!!
 
haha, koja greška  :mrgreen: ima neki veliki broj što kruži ovuda pa ću se ukrcat  :mrgreen: brod je u pitanju  :( :(