Čišćenje kacige

Potkapa. Lol, samo nemojte ko ja, radim u banci, dolazim na job a zaboravio skinut potkapu.  :LOL: Cure su imale nekoliko sekunda panike, koštalo me kavu za cijelu smjenu.... :palacdolje:
 
Iwa said:
ZADOVOLJAN ?!? 
ostavi mame neka počivaju u miru.ne brzaj s odgovorima.to se odnosi i na sve tvoje postove u ovoj temi.
pročitaj koji put uputstva za pranje i održavanje. također se raspitaj o opremi za vozače (podkapa).
 
NEKID said:
ostavi mame neka počivaju u miru.ne brzaj s odgovorima.to se odnosi i na sve tvoje postove u ovoj temi.
pročitaj koji put uputstva za pranje i održavanje. također se raspitaj o opremi za vozače (podkapa).

ne znam ko tu brza, al da mi se da raspravljat s tobom o ovakvoj gluposti - e , ne da mi se !  ako hoćeš, probaj, ako nećeš nemoraš. ima dovoljno drugih načina i metoda koje će te zadovoljiti u potpunosti.

a što se tiče tvojih savjeta meni - hvala, budem !  :wink: raspitaću se ....  :mrgreen:
 
Iwa said:
nosi je ti na + 40 ! :wink:
otkrio sam da mi u svilenoj potkapi nije nimalo neugodnije
na suncu, nego bez nje
cak i ugodnije
brzo se provjetri i osusi, puno manje usmrdi,
a nestalo je i smrada kacige (barem novog)
:)
 
Moretto said:
Možda je već bila tema, pa je nisam pronašao, al eto:
Šta s kacigom nakon što se 63 puta oznojiš u njoj ko prasac, kosa se zamasti,kao i onaj tekstil u kacigi...i ...kog vraga objašnjavam kad znate sve  :misli:
No, čime to oprat, očistit, našpricat...itd?
Ako ima ko kakvih iskustava s tim, pomagajte.

jel se još iko sjeća čemu ovaj topic ?!?
potkapa je prevencija, ok. ali to je druga tema. pitanje nije moglo biti jasnije - kako očistiti nešto što je već prljavo.
 
Orin said:
Potkapa. Lol, samo nemojte ko ja, radim u banci, dolazim na job a zaboravio skinut potkapu.  :LOL: Cure su imale nekoliko sekunda panike, koštalo me kavu za cijelu smjenu.... :palacdolje:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mislim da je najbolje da zamoliš iwu da ti opere kacigu :mrgreen:
 
Orin said:
Potkapa. Lol, samo nemojte ko ja, radim u banci, dolazim na job a zaboravio skinut potkapu.  :LOL: Cure su imale nekoliko sekunda panike, koštalo me kavu za cijelu smjenu.... :palacdolje:

A mogao si, kad je već tako ispalo, dići usput mago gotovine, tek tolko da imaš za benzin !  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Iwa said:
jel se još iko sjeća čemu ovaj topic ?!?
potkapa je prevencija, ok. ali to je druga tema. pitanje nije moglo biti jasnije - kako očistiti nešto što je već prljavo.

Eto, očišćeno. Da ne polemiziramo dalje. Stvar se zove Helme reiniger troken...tralala, još puno slova i švapskih znakova koje nemam ni na keyboardu...uglavno, čini mi se da je to što Iwa kaže Vanish ili slično, pa upakirano u teglicu s narisanim motorom i kacigom. Sistem isti, zapjeniš pa trljaš.. :mrgreen:
Hvala na sugestijama.
 
da ne otvaram novu temu, aktiviram ovu zbog jednog pitanja:
kupio sam u Louisu sprej za kacigu za pranje iznutra,
isto je kao pjena za brijanje i naspricas u kacigu to polako upije i nista,
bude malo vlazna i malo zamirisi i nista vise, A gdje je prljavstina???  :misli: :misli:
sprej je: S100 helmpolster-reiniger.
 
A sta si mislio da ce nekud otoci, te pjene ti vise dodu kao dezinfekcijsko sredstvo da ubiju bakterije koje su se nakupile, ali cuda ne cine..