Čišćenje kožne jakne

stari gnjus

Member
Postoji li neko sredstvo za skidanje mušica s kožne jakne? Ili neka metoda korištenjem priručnih sredstava?
Hvala!
 
ima za kupit setove za ciscenje koze.. vidio sam cak i da ima za narucit u MigoMotu, pa valjda ima i kod Juga u ducanu na maksimirskoj...

al ja to uvijek uspijem sa spuzvicom i mlakom vodom.
 
cdawg said:
ima za kupit setove za ciscenje koze.. vidio sam cak i da ima za narucit u MigoMotu, pa valjda ima i kod Juga u ducanu na maksimirskoj...

al ja to uvijek uspijem sa spuzvicom i mlakom vodom.
Najjeftinija i brza metoda. Vec godinu dana tako cistim jaknu i zasada je ok. Nije jos nigjde ispucala kao sto su mi neki rekli da ce se desiti.
 
kruntas said:
Najjeftinija i brza metoda. Vec godinu dana tako cistim jaknu i zasada je ok. Nije jos nigjde ispucala kao sto su mi neki rekli da ce se desiti.

pa ja to tak radim oduvijek i nikad nis..

prvo sa SHOEI koznjakom a sad Mtech cijelo odijelo tak cistim.. sve 5

jednom godisnje se sjetim i namazat mlijekom za tijelo to sve.. frendica sta radi u salonu namjestaja veli da tak treba sa kozom/eko kozom.. i fakat je ko novo cijelo vrijeme
 
opet - čišćenje kožne jakne????  :shock: :shock: :shock:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,21178.msg426294.html#msg426294
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,22351.msg445879.html#msg445879

ima sigurno jos tema, ali ne da mi se kopati...  :wink:
 
ja svoje odijelo cistim mokrim maramicama... ono tipa baby nesto, nivea ili slicno.... u sebi ima kao malo kreme, tako da ujedno i hidratiziram kozu, hehehe  :LOL: :LOL:
uvijek sve uspijem skinut, a koza je meka kao bebina guza  :LOL:
 
Ja svoju isto tako prođem sa vlažnim maramicama, da skinem sve naslage, a onda namažem sa kremeom za kožu  (y)
 
stari gnjus said:
Postoji li neko sredstvo za skidanje mušica s kožne jakne? Ili neka metoda korištenjem priručnih sredstava?
Hvala!
Obična krema za ruke (y) (y) (y)
 
Dainese set za ciscenje i njegu. 150kn, dvije bocice. Prozirna tekucina za ciscenje i bijela tekucina za njegu koze.

Jeftinija varijanta je cetkanje, sapunica i mazanje vazelinom kojg kupis za par kuna u ljekarni.

Izbjegavati Nivea kremu jer koza dobije cudan bijeli finish...
 
demza said:
Dainese set za ciscenje i njegu. 150kn, dvije bocice. Prozirna tekucina za ciscenje i bijela tekucina za njegu koze.

Jeftinija varijanta je cetkanje, sapunica i mazanje vazelinom kojg kupis za par kuna u ljekarni.

Izbjegavati Nivea kremu jer koza dobije cudan bijeli finish...
ja mažem s niveom, i nema nikakvog bijelog finiša,treba ju samo dobro utrljat  :mrgreen:
 
zlikavac said:
ja mažem s niveom, i nema nikakvog bijelog finiša,treba ju samo dobro utrljat  :mrgreen:
Po meni nije stvar u kremi nego u primjeni iste  (y)

Ja svoj crni kožnjak mazim spužvicom i mlakom vodom  :wink:
 
zlikavac said:
ja mažem s niveom, i nema nikakvog bijelog finiša,treba ju samo dobro utrljat  :mrgreen:
samo budi uporan, sigurno ces dobiti finish.. naime, nivea i jos neke kreme sadrzavaju talk (puder), koji se ne upija niti ispari... s vremenom ga bude sve vise i koza pobijeli...
 
Nivea krema ima najviši postotak lanolina u sebi koji perfektno djeluje na kožu, dali ovu našu ili kožu odjevnih predmeta.
Od vazelina , zapravo od nedovoljnog utrljavanja, odjevni predmet može postati magnet za prašinu i ostavljati dojam masnog i zmazanog.
Kožni odjevni predmeti najlakše se čiste običnim kravljim mlijekom, bez obzira na postotak masnoče, krpica u ruke i pranje npr. jakne koja se poslije prebriše pamučnom krpom, i onda Nivea na ruku i dobro utrljati.
Neče ostajati nikakvi flekovi, a i jakna ili sl. će poprimiti sjaj i biti kao nova.
Raznorazni nabori, pukotine i slično bit će puno manje vidljivi, a i voda će kliziti kao po teflonu( ako vas ulovi kiša).

Nivea (y) (y)