Cizme Sidi Vertigo air

Imam ih,jedine mi nisu tvrde od ovih koje sam probao,tj. imam normalan feeling u njima
ali ko što se već povlačilo,škripe brate za popizdit  :LOL:
 
Kupi ih, neces fulati...ja imam Vertigo Corsu i super su cizme...lijepe i najvaznije funkcionalne...
 
Imam model Vertigo (bez rupica) i najnormalnije hodam u njima uz laganu škripu.
Te Air je kupio Pasko i kaže da dosta puše tj. da mu je prohladnu u njima na temp oko 10-15°C.
Al valjda se bude i on javio.
 
Ne vidim neku prednost tih rupica, posto te cizme ionako imaju otvor za ventilaciju...a pogotovo kod hladnijeg vremena...jedino ako ti se noge po deafultu jako saftaju...   :mrgreen:
 
ja imam sidi vertigo corsa i čizme su ok nadam se da budeš i ti  (y)
 
Ja imam Sidi Vertigo Corsa Air i stvarno su udobne za nositi i nije mi hladno u njima, a i ne čujem da škripe...  :misli: Moram malo obratiti pažnju na to...  Kupi ih, biti ćeš zadovoljan.  (y)
 
sve pet jedino da su bar zeljezni slideri (y)
 
nemreš fulat  (y) ja imam vertigo corsu i odlične čizme  (y) samo moje ne škripe  :mrgreen:
 
SP said:
ma puno mi je to love,dosta su mi i ove za moje potribe
šta misliš da su vertigo air jeftine (1600 kn), a ja ih imam već 1.5 god. i super su a i ne škripe. kad otvorim bočne otvore lijepo radi ventilacija. kod održavanja treba ih prskati s WD40 (100% provjereno, ako ne vjerujete raspitajte se). (y)
 
nisu puno jeftinije al trenutno san u stanju dat samo toliko jer jos moran kupit i gace,a gace su mi isto 1600 kn