corky - pozdrav !!! Pending

Status
Not open for further replies.
Baš san to tija napisat. Znan iz prve ruke!!! :LOL:
Moja nije grintala ni malo, ali me pogledala. Ja pitan da šta me sad tako gleda?! A ona meni: "Gledaću te tako još 4 godine"!!! (toliko mi traje kredit :LOL:)
 
Bok. Kupi makinu i pokaži tko je gazda u kući. Istina, malo će ti briditi obraz od šamarčine, ali će brzo proći. A ti imaš motor. Žrtva se isplatila. :punch:

Dobro došao.
 
Bok Splićo! Najbolje ti je promijenit i motor i ženu,to ti ja iz iskustva govorim. Samo se sirotinja jedamput ženi!!!! :D
 
Pozdrav! :hello: :maca:
 
pročitao sam sve Vaše savjete :roll: ,Ipak moram razmisliti koji ću vaš predlog uzeti u uži izbor:..."kruns " dobra ti ona slikica!!!!,a RIVI....a šta ovi znaju nemaju pojma kakve su dalmatinke..he,he,he,he :twisted: :oops:
Svima puno hvala na dobrim svjetima i ponajprije na dobrodošlici
 
Dobro došel! :D Ćuj kak mi se vidi, imaš dvije mogučnosti:
1.Nagovarat ženu svakodnevno, prvo za ručkom pa za kavicom, pa u krevetu, pa za vrijeme sexa, pa ju odna zbudiš u 2 ujutro i pitaš "Jel smijen ha?" onda ona pita kaj a ti veliš "...pa kupit motor?" i tak dok ne ponori.
2. Dopelat pilu doma, 5 dana suhe hrane, 5 dana bez sexa, 5 dana spavanja u kadi, ak nemaš sreće u garaži i zanovijetanja cijeli život al to nek te ne brine, ak nebu zbog motora, već bu zbog nećeg drugog. :mrgreen: Sretno!
 
Status
Not open for further replies.