Covid putovnica

mario x

Well-known member
Kolege trebam pojašnjenje
Iduci tjedan moram poslovno u Austriju a vezano za covid putovnice. Cijepljen sam dva puta i dobio sam onaj papir sa qr kodom od hzzo. Jel to sve što mi treba ili ima neka caka za neki drugi papir ili potvrdu. Jel treba bit prevedena na njemački, engleski ili moze ostat na hrvatskom?
 
Da, još jedna teorija praska
 

Attachments

  • IMG-4445cae238e6e3955f011a029a287f2f-V.jpg
    IMG-4445cae238e6e3955f011a029a287f2f-V.jpg
    207.2 KB · Views: 0
Ja sam cijepljen tim otrovom u 2om mjesecu u Abu Dhabiu sa kineskim cang slangom kojeg su tek nedavno priznali.. putujem po svijetu sa isprintanom potvrdom iz sluzbene aplikacije na kojoj se vidi da su 2 doze, gdje i kad... nikakvih problema
 
Mislim da bi trebali priznati potvrdu sa eGrađani, piše na HR i na ENG
To dobiješ za 5 min, a od viška glava ne boli
 
Kolege trebam pojašnjenje
Iduci tjedan moram poslovno u Austriju a vezano za covid putovnice. Cijepljen sam dva puta i dobio sam onaj papir sa qr kodom od hzzo. Jel to sve što mi treba ili ima neka caka za neki drugi papir ili potvrdu. Jel treba bit prevedena na njemački, engleski ili moze ostat na hrvatskom?
Ja Kad sam dolazio prosli tjedan, nigdje nitko nije nista pitao. Na ulasku u Eu su trazili pcr. Isao sam u Francusku iz engleske. I tEu na slovensko hrvatskoj granici me pitali ponovo pcr,
 
Kolege trebam pojašnjenje
Iduci tjedan moram poslovno u Austriju a vezano za covid putovnice. Cijepljen sam dva puta i dobio sam onaj papir sa qr kodom od hzzo. Jel to sve što mi treba ili ima neka caka za neki drugi papir ili potvrdu. Jel treba bit prevedena na njemački, engleski ili moze ostat na hrvatskom?
Ja bio u Austriji prošli tjedan. Dovoljno
ti je digitalni Covid certifikat za ulaz.