CR&S DUU motocikl

Marti

Member
Naletio na NETu,za sada koncept,a trebao bi izaci 2011g...

V-Twin,1916cc,snaga ~135ks,tezina masine ~75kg,osnovna cijena: ~20 000 Euro,pocetak isporuke: 2011.

Vise slika:
http://www.crs-motorcycles.com/CRSDUUImages.htm

 
Dosta lagan :mrgreen:
 
Alera Dugi said:
Ajd jos jednom provjeri masu...  8)

Jedina tezina koje se spominje je tezina same masine,motora,ono kaj radi brm,brm  :wink:  :D
"That motor -- which is surprisingly light at 163 pounds-should work well in the minimalist, sport-oriented Duu chasis."

Zanimljiv detalj:
"Each motorcycle tailor-made, by hand, one at a time ..."  (y)
 
Na CRS stranici nema tehničkih podataka za cijeli motor. Ima samo podaci za agregat Xwedge koji je proizvod S&S-a.
 
Previse je ovo futuristicki za moj ukus  :palacdolje:
 
merlin68 said:
Gdje je nestao zadnji kraj. :palacdolje:

projekt je zamišljen modularno. bit će moguće više izvedbi na istom okviru. bile su na netu i slike raznih verzija, naravno crteži.

tako je zamišljeno, neznam kako oni to misle izvesti ako se izloženi motor zove Cruiser  :mrgreen:
 
Dobro izgleda a americko trziste je ogromno tako da ne sumnjam da se nece prodavati.
 
izgleda mi kao da ima visoko teziste zbog masine koja je dosta u odmaknuta od tla.
 
Babylon-07 said:
Dobro izgleda a americko trziste je ogromno tako da ne sumnjam da se nece prodavati.

ovo ti je firma iz Milana. mislim da je vise za EU trziste, tu nemaju konkurencije. Ameri imaju Confederate i Ecosse
 
Strava !!!!  (y)
 
Bio je u Milanu Eicma,zanimljiv
 
Ovo je kao i Confederate,ili ti se svidja ili ti je gadan.
Meni je definitivno zanimljiv iako malo vuce na Bat-vozilo  :D

Ovo je jos jedan model za kojeg su vjerojatno svi culi,VUN:

652 cc
Standardna verzija: snaga 54 Hp ,suha tezina: 135  Kg
Track verzija: snaga 68 Hp ,suha tezina: 125 Kg

Da ga *ebes meni je fora,naravno,nije sve u konjima  :wink: