Crash barovi za KLE

Medic

Member
Da li ima tko kakvu sliku možda kako izgledaju dotični za KLE-a?
Kako to obično biva da uvijek poduzimamo nakon što se sranje desi tako je i meni neki dan motor pao na pod, pa sad razmišljam neku zaštitu nabaciti. Parkirao pred kućom na pločniku i od sunca se istopio asfalt, nogica propala i eto ti sranja. Sreća pa je bio kofer gore koji je spasio stvar ali je i najviše nadrapao. Sav se izgrebao puko nosač....i tak. Na motoru samo naprijred mala ogrebotina....ništa strašno
Hvala!
 
Čini mi se da dodju oko iljadu ipo kn...
Crasbars-Kaw-KLE500.jpg
 
PRObike Bojan said:
p.s. hočeš da ti poslikam  :misli:

Ajde pliz (y)

Da se to napravit, pa plastificirat...uopće nije problem, samo me zanimalo otprilike kako izgledaju i di se šarafe. Ako krenem u izradu, sjetit ću se kle-ovaca pa da iskemijamo nešto :mrgreen:
 
slika je s googla!
no takav isti sam vidia u Kawa servisu kad je montiran! i baš sam pita za cijenu...
 
gloginjaR said:
slika je s googla!
no takav isti sam vidia u Kawa servisu kad je montiran! i baš sam pita za cijenu...
ma frajer te se samo htio rješiti pa ti odvalio cifru  :jesus:
 
smoky said:
ma frajer te se samo htio rješiti pa ti odvalio cifru   :jesus:

Čuj moguće da je ta cijena u Kawa dućanu (i servisu)! ;)
dok je negdi drugo upola jeftinije.  :misli: (kako i inače biva)
 
Medic said:
Ajde pliz (y)

Da se to napravit, pa plastificirat...uopće nije problem, samo me zanimalo otprilike kako izgledaju i di se šarafe. Ako krenem u izradu, sjetit ću se kle-ovaca pa da iskemijamo nešto :mrgreen:

a kad ti ne kemijas nesto :mrgreen:
 
Robertinho said:
da ne budemo skroz OT, kak si zadovoljan KLE-om??
si potegnuo koju duzu rutu?? udobnost itd?

Ma meni je mrak, a pogotovo za manevre po gradu. Jako se lagano vozi, a i na dulje ture mi je skroz ok. Snage ima dovoljno (za mene) u principu za sve uvjete, a i udoban je dosta. Istina da trne guzica nakon nekog vremena, ali zato fino protegneš noge svakih 60-70 km i nema frke (y)
Naj dalje što sam išao za sad je prošli vikend oko 450 km (tam i nazad) u ilirsku bistricu i sve 5...jako malo troši(ispod 4 litre) kad se ne ganja, a opet si po staroj cesti brži od svakog auta u principu. Ja pre zadovoljan :)
 
Ja sam svoje platio(Speedattack ih je kupio u Stuttgartu)oko 140 EUR-a.Puno,ali ovi su bili najskuplji.Nihova korisnost je neupitna i dobro mu stoje.
 
Oni prvi (veci) su motech-ovi i kostaju oko 140 eura, po meni i izgledaju ljepse (bar ih ima za vidit).
Ovi zadnji od Depp-a su hepco-becker-ovi. Cijena im je tu negdje u 10-15eura s tim da hp imam i ja i cim sam ih vidio bio sam razocaran i samom debljinom cijevi ali neupitna je njihova ucinkovitost. Provjerio sam je u vise padova na terenu i na asfaltu  :wink:.
Jos nesto o hepco-beckeru, lakirani su crno i to kvalitetno tako da pad u mjestu nece uzrokovat ostecenje laka ali ako ipak zgulis lak ruzina ga napada brzinom munje.
Ja cu moje jednostavno pustit da istrunu i onda kupit motech-ove, vise mi se svidjaju  :mrgreen: :mrgreen: