cres

Status
Not open for further replies.

Streetfighter

Active member
Na otoku Cresu, sinoć, pola sata poslije ponoći, kod trajektnog pristaništa Merag dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba poginula, a jedna je teško ozlijeđena.

Nesreća se dogodila kad je G. J., upravljajući motociklom marke Suzuki, u lijevom zavoju udario prednjim kotačem motocikla u betonski rubnik.

Od siline udarca vozač je izgubio nadzor nad motociklom te je motocikl pao na lijevu bočnu stranu.

Od zadobivenih ozljeda na mjestu nesreće preminuo je vozač G. J., a njegovoj teže ozlijeđenoj putnici liječnička pomoć pružena je u Kliničkoj bolnici na Sušaku.

 
..nisam imao snage napisati ni riječi prije.. što je rekao wayder mislio sam da neću u rip rubrici nikad morati pisati..al evo tragedije i kod nas-dobar prijatelj ,pravi biker ,veseljak ,ma sve naj o njemu ,ne mogu vjerovati da se to desilo .. neka mu je laka zemlja .. zbogom prijatelju.!
 
Počivao u miru Božjem!  :( I nikako mi se ne sviđa što sve češće pišem ovo...  :?
 
PeroGsx-r said:
..nisam imao snage napisati ni riječi prije.. što je rekao wayder mislio sam da neću u rip rubrici nikad morati pisati..al evo tragedije i kod nas-dobar prijatelj ,pravi biker ,veseljak ,ma sve naj o njemu ,ne mogu vjerovati da se to desilo .. neka mu je laka zemlja .. zbogom prijatelju.!
Je to Pero  :misli: onaj dečko što vozi kola hitne pomoći i mislim da vozi velikog stroma.
 
fredi said:
Je to Pero   :misli: onaj dečko što vozi kola hitne pomoći i mislim da vozi velikog stroma.
Je, na zalost... :( Sokirala me ta vijest jutros po povratku iz Miholjca! RIP...
Nadam se da ce mu supruga biti OK da, tragedija ne bude jos veca.
 
Upoznali smo se jučer u 3 popodne na Bakarcu, popili kavu i krenuli skupa na Krk....dvoje sretnih, nasmijanih ljudi....prestrašno.
Supruzi želimo brz i uspješan oporavak.
Iskrena sućut obitelji i prijateljima.
 
imao sam cast upoznati te,laka ti zemlja prijatelju
 
Je to ovaj strom? Snimio sam ga kad smo došli u prostor disko kluba.

R.I.P.
 
Posljednji ispraćaj Goranu je u četvrtak u 17 h ,na zahtjev njegove žene ,a vjerujem i njega samog ,dođite sa motorima ,,dolazi dosta ekipe iz ri ..a okupljanje je u cafe baru matosević u malom lošinju u 15;00h  ..
 
evo i reda plovidbe u privitku za sve koji idu na ispraćaj s Krka ili s "kopnene strane"
 
Status
Not open for further replies.