Crikvenica – Rastoke – pastrve :) + kvar na bajku :(

alfred stokes

Active member
Pošto sam na godišnjem, a na moru sam cijelu godinu s curom sam na godišnji otišal u suprotnom pravcu od većine. U brdski predio iznad Crikvenice – planinska kućica bez struje, signala za mob, interneta,…
I tako neda vrag želucu mira :mrgreen: i u srijedu ujutro zaputih se s curom u Rastoke (Slunj) na pastrve za koje san saznal iz teme malo niže na ovom podforumu :)
Krenuli u 9
Fina vožnja kroz predivne krajolike

novom cestom Novi Vinodolski-Breze-Ogulin
Cesta je većim dijelom novoasfaltirana, ali na par mjesta ima pijeska na cesti pa nije baš za letit.
Za normalnu – laganu turističku vožnju je odlična (y)

U Ogulinu pol sata zaustavljanja za kavicu i put prema Slunju se nastavio u idiličnom tonu koji tu i tamo poremeti tabla ''pazi mine'' :shock:

Kadli oko 11.30 na 20-ak km od Slunja – bogu iza nogu cca 3,4 km od najbliže kuće puče remen na mom Kymcu :(
Uhvatim se mobitela – nema signala
Auto prođe svake prijestupne, al je zato pogled bio fantastičan
Ispod ceste di je riknul bajk u kotlini još jedna idilična slika


Auto smo uspjeli uštopat kakvih 45 minuta od kvara. Neki gospon pandur nam je stao i odbacio nas do Slunja, civilizacije i signala za mob

Zvao sam svih živih koje znam među kojima i neke ovdje poznate forumaše. Hvala na trudu Eladio i 4 rijeke (y)

Na kraju sam ipak dogovoril prijevoz za sebe i curu do doma i to tako da je bratić došao po nas iz Rijeke, a bajk san mislio ostavit tamo di je stao
Srećom ima još dobrih kolega bajkera i navečer u 8 sam se zaputio po bajk sa prijateljem (inače bajkerom) koji je nabavio kombi
Veliko HVALA Marinu i Igoru
Sve u svemu taj dan sam napravio cca 600 km šta s bajkom, a šta s autima i kombijem :mrgreen:

Dok sam čekao prijevoz u Slunju, ja i moja ljepša polovica smo otišli i na pastrve zbog kojih smo i krenuli na put, a pošto više nisan imal šta vozit mogli smo i malo popit da se utješimo



Odlične pastrve, štrudla i prekrasan ambijent uz povoljnu cijenu
Preporučam.

Nadam se da ćemo još koji put tamo navratit, ali bez ovih ostalih peripetija
Bajk je u 2 po noći transportiran pred servis i odmah drugo jutro popravljen.
Remen je novi gore i sve je OK
Hvala svima koji su mi pritekli u pomoć – ipak je kvar bio 150 km od doma i dvoje ljudi su napravili neplanirano taj put.
 
Lipo lipo, i ja sam pristalica takve vrste odmora puno više nego odlaska na more i krepavanja od vrućine....
 
He, he, tak to počne, sad si se navukao i nema natrag...
Onda dođe novi motor, pa sve dalja i dalja putovanja... :cool:
 
Svaka čast tebi i curi, a posebno tvojim frendovima Bikerima koji su priskočili u pomoć :naklon: :naklon: :naklon:
 
Adventurer said:
Svaka čast tebi i curi, a posebno tvojim frendovima Bikerima koji su priskočili u pomoć :naklon: :naklon: :naklon:

Prave rijeci... :cool:
 
Jeb ga kume, tako ti je to kad imaš skutera! :mrgreen:

Nadam se da od iduće godine voziš bike!
 
Srećom ima još dobrih kolega bajkera i navečer u 8 sam se zaputio po bajk sa prijateljem (inače bajkerom) koji je nabavio kombi
Bajker u duši ali na bižuteriji od motora :bicikler: (vidi profil), bit će bolje do godine kad nabavim pravu :chainsaw: