Crni vikendi

Top

New member
Pozdrav svim ljubiteljima motora.

Ovo mi je prvi pokušaj da nešto objavin pa mi nemojte ništa zamjerit.
Čitan ovih dana šta novine šta ode i svi spominju : neiskustvo,brzinu,mladost,kacige,...... Je istina je da su to sve uzroci tih događaja, ali ko šta poduzima osin pandura koji samo podižu cijene kazni i dodaju neke glupe i "korumpirane" zakone. Šta oni misle da će tako rješit probleme. Za vrime socijalizma obično bi jedan radia ,a trojica gledala,a danas gledaju šestorica! Treba napunit proračun. U biti šta san ja tia reć pa može li neko nešto poduzet? Ja mislin da bi dio rješenja leža u izgradnji moto-staza. Tu bi se ljudi koji vole brzu vožnju mogli ispuvat i tako bit manje opasni na cesti. Znan da je to skupa investicija,ali šta je važnije od mladih ljudskih života.Zar Dalmacija ne zaslužuje stazu.Neka se sad pokažu moćnici i ulože lovu.
 
mozemo ti jedino malo zamjerit jer si uletio bez pozdrava :!:
 
Aj Agusta ne jebi čovika. Pa u prvoj rečenici te odma' pozdravija.

Izgradnja staza koje bi služile za pojedince željne vožnje je apsolutno neisplativa i kao takvu je niko ne želi gradit. A i nameće se pitanje, ko bi donira' zemljište za takvo nešto.

Šta se tiče svega skupa, moj prijatelj Nikša je reka jednu jako pametnu stvar, koju ionako svi mi znamo. Triba imat sriće. Bez nekog duljeg objašnjavanja, ta jedna rečenica sama sve govori.
 
Zašto ne bi bila isplativa ako bi imala sve popratne sadržaje.
Šta bi falilo i kome bi smetalo da se napravi jedna prava
staza iza Klisa. :cool:
Ne može se reć da Split nije ima i da sada nema konje za trku.
Da ne govorimo prodavači moto opreme koji su večina i sami vozili trke
bi sigurno našli interes u tome.
 
bila bi isplativa 100% samo ko bi uložija toliko??
možda željko,tribalo bi mu ubacit bubu u glavu(kosu) :mrgreen:
 
VEKI said:
bila bi isplativa 100% samo ko bi uložija toliko??
možda željko,tribalo bi mu ubacit bubu u glavu(kosu) :mrgreen:
vanski ulagači, kredit ...
nje Kerum jedini "bogataš" u Hrvatskoj :wink:
 
Ajde da vam tu stazu izbijem iz glave na brzinu posto smo mi o tome vec opasno razglabali, bili na razgovorima sa gradonacelnikom (nije bitno kojim) i slicno. Sve u svemu, staza je isplativa u npr. Zagrebu zbog velike populacije i velike blizine Slovenije, Italije i Austrije. Oni su glavne musterije pa im pristupacnost (autoput i udaljenost) igraju jako veliku ulogu.
No zasto je gotovo nemoguce.
Staza kosta po nasoj nekoj procjeni od 15 do 20 milijuna eura, ovisno o pratecim objektima. Tko god daima toliku lovu, sigurno je nece uloziti u stazu. Ima i pametnijeg nacina da se tolika lova okrene, makar da je imam, stavio bi jena banku i jebe mi se zivo do kraja zivota.

Sa druge strane tu je grad. Dakle, grad je jedin koji je sposoban tako nesto napraviti. Dati svoje zemljiste, upregnuti vojsku i hrvatske ceste da sve to izgrade. Onda jos u kompenzaciji za neke druge ustupke sa tvrtkama poput Tehnike koja je stalni duznik gradu (barem predpostavljam), moze izgraditi swve pratece objekte. Dakle, grad je jedini koji bi tu jeftino prosao a dobio jedan veliki plus po pitanju marketinga i turizma.
Eto, pa sad ako je neko dobar sa Bandicem i objasni mu da ce mu slika u novinama izaci jos 100 puta i kako bi si i tu zaslugu mogao prikaciti, tko zna, mozda bude uspjeha.
 
VEKI said:
bila bi isplativa 100% samo ko bi uložija toliko??
možda željko,tribalo bi mu ubacit bubu u glavu(kosu) :mrgreen:

Nije se Željko interesirao za moj motor kad sam ja bila kod njega :mrgreen: :wink: .
 
Sasa MK Motori said:
Ajde da vam tu stazu izbijem iz glave na brzinu posto smo mi o tome vec opasno razglabali, bili na razgovorima sa gradonacelnikom (nije bitno kojim) i slicno. Sve u svemu, staza je isplativa u npr. Zagrebu zbog velike populacije i velike blizine Slovenije, Italije i Austrije. Oni su glavne musterije pa im pristupacnost (autoput i udaljenost) igraju jako veliku ulogu.
No zasto je gotovo nemoguce.
Staza kosta po nasoj nekoj procjeni od 15 do 20 milijuna eura, ovisno o pratecim objektima. Tko god daima toliku lovu, sigurno je nece uloziti u stazu. Ima i pametnijeg nacina da se tolika lova okrene, makar da je imam, stavio bi jena banku i jebe mi se zivo do kraja zivota.

Sa druge strane tu je grad. Dakle, grad je jedin koji je sposoban tako nesto napraviti. Dati svoje zemljiste, upregnuti vojsku i hrvatske ceste da sve to izgrade. Onda jos u kompenzaciji za neke druge ustupke sa tvrtkama poput Tehnike koja je stalni duznik gradu (barem predpostavljam), moze izgraditi swve pratece objekte. Dakle, grad je jedini koji bi tu jeftino prosao a dobio jedan veliki plus po pitanju marketinga i turizma.
Eto, pa sad ako je neko dobar sa Bandicem i objasni mu da ce mu slika u novinama izaci jos 100 puta i kako bi si i tu zaslugu mogao prikaciti, tko zna, mozda bude uspjeha.
mi u splitu nemamo Bandića, nažalost.........


2teya: a šta si ti kod željka radila :shock:
 
Rivi said:
Aj Agusta ne jebi čovika. Pa u prvoj rečenici te odma' pozdravija.
.

Zadnja promjena: Top; čet lip 16, 2005 12:33 am; ukupno mijenjano 1 put.

ovo nisi vidio ??????
 
-MV-AGUSTA- said:
Rivi said:
Aj Agusta ne jebi čovika. Pa u prvoj rečenici te odma' pozdravija.
.

Zadnja promjena: Top; čet lip 16, 2005 12:33 am; ukupno mijenjano 1 put.

ovo nisi vidio ??????

Šta ti onda ono ispod svoje nisi pobrisa. Linčino. :mrgreen: