Croatia osiguranje

gRRound

New member
Imao sam prometnu i bla bla bla bla... dodem s racunima u osiguranje i sve uredno plate, i onda trazim naknadu za umanjenu vrijednost vozila (motor nov) kad ono da motor nije vozilo da oni samo za automobile naknade daju lala... a ja sam ostao paf....  el  ima netko sta iskustva s tim ? El moze tko to potvrditi da je to tako ili me se oni samo pokusaju rijesiti ?
 
gRRound said:
kad ono da motor nije vozilo da oni samo za automobile naknade daju lala


samo kod nas  :mrgreen: :mrgreen:

definitivno moras preko neke vece instance ic u rjesavanje toga
 
gRRound said:
Imao sam prometnu i bla bla bla bla... dodem s racunima u osiguranje i sve uredno plate, i onda trazim naknadu za umanjenu vrijednost vozila (motor nov) kad ono da motor nije vozilo da oni samo za automobile naknade daju lala... a ja sam ostao paf....  el  ima netko sta iskustva s tim ? El moze tko to potvrditi da je to tako ili me se oni samo pokusaju rijesiti ?

Pa jesu ti onda barem objasnili pod kaj spada motor.......
 
Roadkiller said:
Pa jesu ti onda barem objasnili pod kaj spada motor.......

a rekli su da je motor motocikl o_O da to nije vozilo... a ono neznam sto da kazem...
 
gRRound said:
Imao sam prometnu i bla bla bla bla... dodem s racunima u osiguranje i sve uredno plate, i onda trazim naknadu za umanjenu vrijednost vozila (motor nov) kad ono da motor nije vozilo da oni samo za automobile naknade daju lala... a ja sam ostao paf....  el  ima netko sta iskustva s tim ? El moze tko to potvrditi da je to tako ili me se oni samo pokusaju rijesiti ?

Tip te mulja.
Meni je Croatia osig. naknadu za umanjenu vrijednost za motor isplatila bez problema.
Samo ne očekuj neku poštenu cifru. Mislim da je bilo oko 2000 kn.

Stavi na papir da želiš naknadu za umanjenje vrijednosti vozila i odnesi ga na Croatiu da ga prilože ostalim papirima.
 
gRRound said:
a rekli su da je motor motocikl o_O da to nije vozilo... a ono neznam sto da kazem...
Pa možeš ih onda i pitati kako su ti onda motocikl osigurali od autoodgovornosti...
a možeš ih pitati za definiciju vozila,,,,
a možeš im j.....sve po spisku
a možeš i otići kod odvjetnika ( prvo im zaprijeti )
a možeš....svašta samo ne reći dobro.
 
Jel ima netko ovdje da ima nekog u Croatiji? :moli:
 
bikerbj said:
imam ja pajdasa u CO....u cemu je problem... :misli:
u tome da seru govna pa mi neće priznati štetu koju polica koju imam osigurava
 
e pa sad neznam o cemu se tocno radi ali kad sam ja imao udes kolega koji radi na likvidaciji steta je to rijesio zacas....normalno nisam bio nimalo kriv za udes....
 
bikerbj said:
e pa sad neznam o cemu se tocno radi ali kad sam ja imao udes kolega koji radi na likvidaciji steta je to rijesio zacas....normalno nisam bio nimalo kriv za udes....
mislim da niti ja nisam bio kriv za grom koji mi je lupio u zgradu i napravio štetu  :LOL: ... pa bez obzira na to ovi koji rade na likvidaciji petljaju i muljaju sa isplatom iako polica pokriva i takav događaj.
 
ajd budem bas pitao kolegu sta kaze za takav slucaj jer i sam imam policu za kucu i pratece objekte...
 
GROM LUPIO U GROMA  :LOL:

Zar ne postoji neka institucija kojoj se svi ovakvi pokušaji prevare osiguranika mogu prijavit?
 
bikerbj said:
ajd budem bas pitao kolegu sta kaze za takav slucaj jer i sam imam policu za kucu i pratece objekte...
(y)
 
i ja ga slučajno znam... čovjek je možda sa visa. VOJKOVIĆ...
tako da sigurno imam prijatelja koji ima prijatelja koji bi mogo znati prijatelja od hrvoja vojkovića

:LOL:
 
Pivi said:
i ja ga slučajno znam... čovjek je možda sa visa. VOJKOVIĆ...
tako da sigurno imam prijatelja koji ima prijatelja koji bi mogo znati prijatelja od hrvoja vojkovića

:LOL:



....eto ti veze: ti znaš VOJKOVIĆA, a uslugu traži HRVOJE...i to je to... (y)