CROSS COUNTRY- ENDURIDE BUZET 2012

skala

Active member
slijedeću nedjelju, 26.2.2012 održava se cross country utrka u organizaciji EMK Buzet

više na njihovoj stranici

http://www.emkbuzet.hr/

(y)
 
Ja pak ne kuzim kako je to organizirano, ako se kaze da se vozi tri sata. Onda trka staje kad prodje tri sata, tj. kad prvi zavrsi krug poslije tri sata :misli:
 
da  :mrgreen:

utrka traje 3 sata, pa koliko krugova napraviš u 3 sata oni se broje, ako završiš krug za 3 sata i 1 minutu, taj krug ti se ne broji jer ga nisi napravio u roku od 3 sata, več za 3 sata i 1 minutu


a zašto nisi vozio utrku?  :misli:
 
skala said:
da  :mrgreen:

utrka traje 3 sata, pa koliko krugova napraviš u 3 sata oni se broje, ako završiš krug za 3 sata i 1 minutu, taj krug ti se ne broji jer ga nisi napravio u roku od 3 sata, več za 3 sata i 1 minutu


a zašto nisi vozio utrku?  :misli:

Tuzan sam i zalostan :( iskreno :(


Sherko u odnosu na tvoj KTM :misli:
 
Sip said:
Tuzan sam i zalostan :( iskreno :(


Sherko u odnosu na tvoj KTM :misli:

Za ovu vrstu utrke puno bolji. Puno je mirniji i precizniji.  (y)
 
skala said:
Za ovu vrstu utrke puno bolji. Puno je mirniji i precizniji.  (y)

Sto se onda sa Premuzicem desilo :misli: ajde nije mirniji, ali laksiii :misli:
 
Sip said:
Sto se onda sa Premuzicem desilo :misli: ajde nije mirniji, ali laksiii :misli:

po meni je taj motor dosta agresivan, pa mislim da dosta umara, a i zaradio je krvave žuljeve, jer je prva utrka a nije bandažirao ruke  :?
 
lb said:
dobro ti to pičiš  (y)  (y)

jel radiš i neke treninge snage/izdrzljivosti ili se samo vozis na motoru?

tim redosljedom  (y)
 
          Da nebi netko pomislio da je ovo podbadanje ili zafrkavanje ali kako je moguće da četiri "amatera" budu recimo ispred Šipeka, zar se nije prije provjeravalo ko ima kakvu pozadinu pa da ga se svrsta u grupu koju zaslužuje.
 
Ako nemaš licencu, voziš klasu amater.......makar bio i prvak europe u enduru kao Fabrizio  :mrgreen:

Naravno da je Šipek kralj MX-a, ali ovo je bila utrka CC
 
Službeno, mislim da se amaterom smatra onaj tko u tekućoj godini nema licencu. Neslužbeno, kad vidiš kako se neki dečki, uglavnom mlađi, dobro voze a nikad se nisu natjecali onda stvari postaju jasnije i misliš kako je Šipekov plasman među prvih deset sasvim u redu.
 
mate said:
Službeno, mislim da se amaterom smatra onaj tko u tekućoj godini nema licencu. Neslužbeno, kad vidiš kako se neki dečki, uglavnom mlađi, dobro voze a nikad se nisu natjecali onda stvari postaju jasnije i misliš kako je Šipekov plasman među prvih deset sasvim u redu.

Ja mogu reci da to kod nas nitko ne sljivi ni pet posto :? Jer u Bedekovcini, prvak iz B lige HMS-a i slicnih 4 vozi amater klasu :misli:
 
Sip said:
Ja mogu reci da to kod nas nitko ne sljivi ni pet posto :? Jer u Bedekovcini, prvak iz B lige HMS-a i slicnih 4 vozi amater klasu :misli:

Tebi je tak svejedno!  :LOL: Skala ti je dvaput trubil!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
dr.chala said:
Tebi je tak svejedno!  :LOL: Skala ti je dvaput trubil!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

On je profesionalac, ali nabavio sam si i ja zvonce 8)
 
mate said:
Hoćeš reći, skinuo družici s vrata nakon zadnjeg spolnog općenja? :mrgreen:

U sunce zarko, fokus, fokus, ne mijenjaj tvoje sa mojim druzicama :jesus: