Cross motor-savjeti..

Status
Not open for further replies.

mihaelsb

New member
Dakle došlo je vrijeme da si kupim cross motor jer me opet to puklo. Dakle visok sam 167,62 kg,treba mi motor koji ću moći držati,a ne da mi je pretežak. Do 1300€,šta se da naći? Koje mi motore savjetujete,na što da obraćam pažnju pri kupnji,koliko često treba servisirati te motore i što sve treba promijeniti? Dakle eto sve što mi može pomoći pišite.. I ne želim nešto prejako,tipa 450ccm. Do 250 ccm. (y)
 
mihaelsb said:
Dakle došlo je vrijeme da si kupim cross motor jer me opet to puklo. Dakle visok sam 167,62 kg,treba mi motor koji ću moći držati,a ne da mi je pretežak. Do 1300€,šta se da naći? Koje mi motore savjetujete,na što da obraćam pažnju pri kupnji,koliko često treba servisirati te motore i što sve treba promijeniti? Dakle eto sve što mi može pomoći pišite.. I ne želim nešto prejako,tipa 450ccm. Do 250 ccm. (y)

Ne znaš ništa a opet te puklo  :misli: To mi izgleda ko onaj vic kad je mujo rekao da mu se opet ide u Pariz...

Ukratko, za te novce možeš dobit jedino 125-icu desetak godina staru i ako nađeš koju 250-ku. I  jedno i drugo cvaja, naravno. I jedno i drugo u vjerojatno prilično lošem stanju.
 
Rade daj nekih 4000 za kineza, malo ga sredi i vozaj.


Bezveze je da das 10 soma za neki 125 stari 10god koji su svi vecinom rupa bez dna...
 
mihaelsb said:
Dakle došlo je vrijeme da si kupim cross motor jer me opet to puklo. Dakle visok sam 167,62 kg,treba mi motor koji ću moći držati,a ne da mi je pretežak. Do 1300€,šta se da naći? Koje mi motore savjetujete,na što da obraćam pažnju pri kupnji,koliko često treba servisirati te motore i što sve treba promijeniti? Dakle eto sve što mi može pomoći pišite.. I ne želim nešto prejako,tipa 450ccm. Do 250 ccm. (y)

Imaš 14g i opet te puklo :shock:, i zašto misliš da si visok? :misli: :LOL: :mrgreen: :jesus:
 
Masina je odlična, u 5god nikakvih problema, samo mijenjaj ulje, sad bi trebalo možda karike i klip pogledati jer moj počeo trosit ulja.

Zato je sve ostalo koma...original lanac odmah promijeniti, instalacije provjeriti, serafe pregledati poslije vožnje, ugl. Ak imaš volje i malo znanja i taj motor ćete dosta služiti za voznjice sumom...održavanje jeftinije ne može biti..

Ak te još kaj zanima, samo pitaj... I mislim da je najbolje kupit starog par mjeseci di je vlasnik zamjenio sve sto je mana... Ima takvih za 6-7tisuca kuna i mislim da je to fer cijena.

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk 4 Beta
 
Dado33 said:
Ne znaš ništa a opet te puklo  :misli: To mi izgleda ko onaj vic kad je mujo rekao da mu se opet ide u Pariz...

Ukratko, za te novce možeš dobit jedino 125-icu desetak godina staru i ako nađeš koju 250-ku. I  jedno i drugo cvaja, naravno. I jedno i drugo u vjerojatno prilično lošem stanju.

Ma to niš ne znači, znam ja jednog koji je dao 3t€ za mega govno.....  :mrgreen:
 
nije .... kupljen je prije par mjeseci.... i tada je imao bijele plastike.....

burazov je...

prodaje tog i 690 sm i kupuje 450 exc.... ili mijenja  :mrgreen:
 
E, Dado....vozio sam se nedavno s jednim dečkom koji ima exc 200.....rama je mrvicu manja od 250 i motor ide prekrasno, o težini da ne pričam.....uglavnom, za ozbiljno razmotrit ako je vozač umjerenih gabarita....  (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.