Cross Našice

KittyBIKE

New member
Zna li netko je li se što mijenjalo ili stoji ono da je cross u Vukojevcima ove nedjelje? Ima li tko raspored utrka ili zna kada počinju? Svaka informacija je dobrodošla! Hvala! :D
 
Thanx buraz!! :D Al ček, to je 2004. Never mind, evo polijepili su plakate.
 
Maznula sam plakat!!!! hihihi :mrhappy: Evo, ako nekoga zanima:

PRVENSTVO HRVATSKE

5. 6. 2005., nedjelja, u 13.00 sati

MC staza Likovac-Vukojevci (blizu Našica)

KLASE:

-65
-80 BM
-85 Juniori
-85 Kadeti
-125
-250

TURIST:

-250
-OPEN
 
KittyBIKE said:
Maznula sam plakat!!!! hihihi :mrhappy: Evo, ako nekoga zanima:

PRVENSTVO HRVATSKE

5. 6. 2005., nedjelja, u 13.00 sati

MC staza Likovac-Vukojevci (blizu Našica)

KLASE:

-65
-80 BM
-85 Juniori
-85 Kadeti
-125
-250

TURIST:

-250
-OPEN


Vidimo se tamo!!!
 
Iako kišno i mrzlo, bilo je OOOODLIČNO!!! Da ste vidli malce kako se bore s blatom!!! (y) Sad su im se smijali, al za koju godinu će im pljeskati! Malci su zakon! Šipek i Leljak, naravno, prvi, još moram vidjeti točne rezultate. A nabacit ću i koju fotkicu s ovim facama :wink: i s utrka.
 
:evil: Hm kaj je trebalo ovaj leljak je naravno pobijedil znaciti,koliko ja znam leljak je za k.. kad ga samec sto se tek ove godine nakon 2god stanke opet poceo voziti dere po ukupnim bodovima i kak izgleda bude ga opet neki samec uskratio naslova prvaka,lani antonio ove godine tomislav! :mrgreen:
 
Peter Stingray said:
:evil: Hm kaj je trebalo ovaj leljak je naravno pobijedil znaciti,koliko ja znam leljak je za k.. kad ga samec sto se tek ove godine nakon 2god stanke opet poceo voziti dere po ukupnim bodovima i kak izgleda bude ga opet neki samec uskratio naslova prvaka,lani antonio ove godine tomislav! :mrgreen:
Naj se ljutiti, ja baš ne pratim redovito cross utrke :oops: , a Leljak mi je poznato prezime pa me nije začudilo što je pobijedio. Ništa, moram početi pratiti i ufuravati se u stvari :D A tebe pitam ako mi nešto nije jasno, OK? :wink: