crteži, slike, skice motora

BABA OS said:
Ovo je ulje na platnu metar dvadeset puta metar,slikano u ulju,na platnu je,estetski princip hiperrealizam.Slika na fotki je još u postupku slikanja.Fotka koja je bila predložak za umjetničku sliku snimljena je u Osijeku za vrijeme homologacije staze za utrku motoring 2007.Motiv predstavlja legendu hrvatskog motociklizma Luigia Aljinovića na Yamahi R1 koju je vozio 2007 godine.Autor slike je akademski slikar Stjepan Šandrk.Vlasnik Dinko Županović.

Vau  :shock: :shock: a ja sam mislila da moj decko zna slikat  :LOL: Sad vidim da mu bas i ne ide  :(
                                                    (sorry ljube)
 
Ovo sam ja radil frendu na terasi kafića prije par godina kad sam još imal puno slobodnog cajta :mrgreen:
 
Evo da se i ja pohvalim....sve je crtano na formatu A0 ilitiga hammer papiru znaci negdje 800x1000mm  :mrgreen:
 
bogami umjetnici su se istinski potrudili  (y)
 
autor Robert Reid slika je naslikana na drvenoj ploci u par sati iz zajebancije...uz skotski viski  :mrgreen:
 
Ima u GP - u ( za one koji ne znaju, to je kafić ) u Karlovcu lijepih crteža i slika motora... Mogao bi netko od Karlovčana poslikati i staviti ovdje! 8)
 
BABA OS said:
Ovo je ulje na platnu metar dvadeset puta metar,slikano u ulju,na platnu je,estetski princip hiperrealizam.Slika na fotki je još u postupku slikanja.Fotka koja je bila predložak za umjetničku sliku snimljena je u Osijeku za vrijeme homologacije staze za utrku motoring 2007.Motiv predstavlja legendu hrvatskog motociklizma Luigia Aljinovića na Yamahi R1 koju je vozio 2007 godine.Autor slike je akademski slikar Stjepan Šandrk.Vlasnik Dinko Županović.


(y) (y) (y)

da mi je nešto ovakvo za u sobu na zid :yikes:
 
BABA OS said:
Ovo je ulje na platnu metar dvadeset puta metar,slikano u ulju,na platnu je,estetski princip hiperrealizam.Slika na fotki je još u postupku slikanja.Fotka koja je bila predložak za umjetničku sliku snimljena je u Osijeku za vrijeme homologacije staze za utrku motoring 2007.Motiv predstavlja legendu hrvatskog motociklizma Luigia Aljinovića na Yamahi R1 koju je vozio 2007 godine.Autor slike je akademski slikar Stjepan Šandrk.Vlasnik Dinko Županović.

Ajde Baba daj nam neku svoju... (y)
 
BABA OS said:
Ovo je ulje na platnu metar dvadeset puta metar,slikano u ulju,na platnu je,estetski princip hiperrealizam.Slika na fotki je još u postupku slikanja.Fotka koja je bila predložak za umjetničku sliku snimljena je u Osijeku za vrijeme homologacije staze za utrku motoring 2007.Motiv predstavlja legendu hrvatskog motociklizma Luigia Aljinovića na Yamahi R1 koju je vozio 2007 godine.Autor slike je akademski slikar Stjepan Šandrk.Vlasnik Dinko Županović.



ovo je predobro..uramiti i na zid i cijeli dan gledati
 
ma sta je predobro???
ovo je photo shop..ima jedna stranica na internetu di mos svoje slike ukomponirat u nesto ka ode u sliku..  :jesus:
sta ozbiljno niko nije skuzija???  :LOL:
 
hoyt said:
ma sta je predobro???
ovo je photo shop..ima jedna stranica na internetu di mos svoje slike ukomponirat u nesto ka ode u sliku..  :jesus:
sta ozbiljno niko nije skuzija???  :LOL:

skuzi se odma kad je motor i vozac tak cisti i detaljan, to se nemre naslikat tak...
 
Dečki nemojte griješit dušu.Nemojte mjerit stvari po sebi.Slikar koji je to slikao upravo se vratio iz Barcelone gdje je slikao za jednog poduzetnika španjolca.U evropskim okvirima zadovoljava kriterije.Osobno ga poznam i tu sliku je naslikao specijalno za mene prošle godine povodom moto utrke "Motoring 2007"u Osijeku.
Slika se nalazi u mojoj spavaćoj sobi gdje potpuno sam uživam u njoj.I sam sam akademski slikar i nas petorica slikara uoči Motoringa 2007 posvetili smo svoje slike Luigiu Aljinoviću velikom hrvatskom motociklističkom šampionu.Osim te koju sam zaljepio imam još tri slike sa motivom gigia.Jednu smo poklonili njemu osobno prošle godine na utrci.Nadam se da Gigi uživa u njoj.
Vama koji ste nevjerni Tome oprošteno je naravno.
 
z-1000mk said:
Ajde Baba daj nam neku svoju... (y)


Al ti mene čačkaš.Da nisi "Kawa"men bilo bi ti...
Pa ovu temu sam slučajno primjetio i nemogu brzo reagirati.Neznam gdje je sve to u mapama ili negdje.Evo dvije slike iz prve vrpice.


Evo jedne uramljene iz vremena kad sam se odušavljavao Spedwayem.600x400cm




I još jedna s motivom Aljinovića.1200x1000cm




Portret moga sina sa kacigom Marushin.Slika se nalazi u njegovom lokalu u centru Osijeka.Ulje na platnu dimenzije 1200x100 cm.Estetika neoexpresionizam.Izlagana je na izložbama autora.


th_71412_4-Marin_122_196lo.jpg








 
meni se sve slike svidjaju..(cak i ono 'sumnjivo' ulje na platnu,al je super kako god okrenes,bio to slikar il fotošoper :mrgreen:)svaka cast deckima (y)
 
bikerica_sb said:
meni se sve slike svidjaju..(cak i ono 'sumnjivo' ulje na platnu,al je super kako god okrenes,bio to slikar il fotošoper :mrgreen:)svaka cast deckima (y)


Pa zar i ti sumnjaš!?Dvadeset godina sam bio u prosvjeti i poučavao umjetničku grupu predmeta.Osam godina i u svojstvu pročelnika srednje umjetničke škole.Taj slikar je bio polaznik škole u kojoj sam radio.Nikad u životu nisam vidio veći talent.Danas je uspješan mladi slikar.Živi i radi u Zagrebu.Sa 17 godina dobio je ozbiljnu državnu nagradu vrijednu desetak tisuća.Osobno sam ga vodio kod predsjednika Mesića da mu je uruči.Jednostavno istina je.Ta nevjerica tom je momku kompliment.
 
nego da pitam, ona prva slika sa luigiem, koliko bi ona otprilike kostala?