CryptoDATA Motorrad Grand Prix von Österreich 19-21 Kol

IMG_20220821_150643.jpg
 
  • Like
Reactions: bolcic
Nakon ove utrke dođe mi da se zapitam od kuda ideja ljudima da je Mir vozačina i da zaslužuje opak motor u MotoGP. Za mene bi on trebao biti sretan da dogodine uspije sjesti na KTM i da još plaća za to.

Franco Morbidelli sa kojim se svi spradamo zadnjih godinu i pol ima bolje rezultate u MotoGP nego Mir. Čak i Binder koji je na slabijoj mašineriji i godinu manje u najjačoj klasi ima više pobjeda nego li Mir. Jedino što ga je držalo pred dvije godine je bila konstantnost rezultata. Sad više nema ni to.
 
Fabio je stvarno cudo.
Sta je sa Mirom? 🤔
Sta je zaboravio voziti?
Sve losije i losije vozi.
Spusit ce i ovu nikakvu Hondu.
 
Bagnaia se malo uozbiljio ali pravi test ce biti kada odu na istok. Fabio vozi najbolje u životu. Ako nastavi biti ovako konzistentan mogu se Aprilija i Ducati oproistit od naslova za ovu godinu...
Sto se Mira tiće tu je glava u ozbiljnim problemima i po meni Rins koji inaće puno pada sada bolje i smirijenije vozi ali on ima ugovor za dogodine dok se za Mira još ne zna...
 
Mir je slucajni prvak kao i nekolicina njih do sad, da ih ne nabrajam 🤫
 
  • Like
Reactions: bolcic
Bagnaia se malo uozbiljio ali pravi test ce biti kada odu na istok. Fabio vozi najbolje u životu. Ako nastavi biti ovako konzistentan mogu se Aprilija i Ducati oproistit od naslova za ovu godinu...
Sto se Mira tiće tu je glava u ozbiljnim problemima i po meni Rins koji inaće puno pada sada bolje i smirijenije vozi ali on ima ugovor za dogodine dok se za Mira još ne zna...
Najlošija utrka u svim klasama ove godine
Čak i moto3 je imao jasnog pobjednika 5 krugova prije kraja, moto2 također....
Što se tiče Mira nije on zaboravio, samo je Suzuki trenutno za borbu oko 10 mjesta, ako pokušavaš nešto više padaš ali da je neki vozač i nije baš.
Beštija popušta odkada se bori za tvorničko mjesto, a nije ni Martin nešto bolji.
 
Sta ce Hondi jos jedan padavicar.
Nakagamia su se rijesili, a i u ovoj trci je potvrdio da padavicar.
A i Mirov manager je financijski agresivan u pregovorima.
Mogao bi Mir sjediti doma iducu sezonu.

BTW ja ne mislim da je slucajni prvak.
Ne mozes niti jednu trku slucajno pobijediti, a kamoli cijelu sezonu.
Osvojio je titulu, ozenio se i postao mekusac.
Zena ga maltretira! :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Najlošija utrka u svim klasama ove godine
Čak i moto3 je imao jasnog pobjednika 5 krugova prije kraja, moto2 također....
Što se tiče Mira nije on zaboravio, samo je Suzuki trenutno za borbu oko 10 mjesta, ako pokušavaš nešto više padaš ali da je neki vozač i nije baš.
Beštija popušta odkada se bori za tvorničko mjesto, a nije ni Martin nešto bolji.
Mogao bi biti 6.-7.-8. da ga zena ne maltretira. :mrgreen:
Za Suzuki se slazem.
Sjecam se kada su imali predstavljanje motora za ovu god, a motor... isti.
I da smo se smijali na usporednim slikama da su promijenili stender!
 
Mogao bi biti 6.-7.-8. da ga zena ne maltretira. :mrgreen:
Za Suzuki se slazem.
Sjecam se kada su imali predstavljanje motora za ovu god, a motor... isti.
I da smo se smijali na usporednim slikama da su promijenili stender!
Bolje da to mjesto uzme Ogura, neznam jel se već oženija...