cudan zvuk

koki_3

Member
Prvo sam mislio da je problem u vilicama ali kad ne drzim kočnicu ništa se ne čuje ...uzeo sam vilice dole i niti onda nema nikakvih zvukova. Znaci cuje se samo kad drzim kočinu negdje kod rame.Vec 3 dana ne mogu naci problem. Uzeo sam dole i rezervar i airbox i ništa se ne vidi da zapinje nesto ili slično..jel imao tko sličan problem?  :misli:


20130501182603
 
Makarije, jesi to ti? :misli:



Nek netko snima klišta i vilice dok to radiš, ovako se i ne može baš nešto pametno zaključit.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
probaj zaglavit prednji kotac negdje do zida u garazi.i onda stisci prednji kraj bez držanja kočnice.ako zvuka nebude unda ti je nesto oko kalipera-diskova,ili samih pločica.
 
ZIZI750 said:
probaj zaglavit prednji kotac negdje do zida u garazi.i onda stisci prednji kraj bez držanja kočnice.ako zvuka nebude unda ti je nesto oko kalipera-diskova,ili samih pločica.

evo jesam i opet se cuje taj zvuk...napisao sam da zvuk dolazi od gore, kod trokuta/rame
 
koki_3 said:
evo jesam i opet se cuje taj zvuk...napisao sam da zvuk dolazi od gore, kod trokuta/rame
Ležaj u volanu se znat tako čuti malo smješno ali zna. Prijatelj imao takav motor u 50 000km 2 puta mjenja ležaj :palacdolje:
 
To je sve normalno. :misli:
 
Shepa said:
Makarije, jesi to ti? :misli:



Nek netko snima klišta i vilice dok to radiš, ovako se i ne može baš nešto pametno zaključit.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Makarije vozi 1198 koji je upet kao struna.Hajvanu,oliti redikulu jedan. (y)
 
makarije said:
Makarije vozi 1198 koji je upet kao struna.Hajvanu,oliti redikulu jedan. (y)
Pa šta se ljutiš odma? :tears:

Nakon gledanja klipa iz prvog posta, ti si mi bija prva asocijacija, ne znam zašto. :misli:
 
Shepa said:
Pa šta se ljutiš odma? :tears:

Nakon gledanja klipa iz prvog posta, ti si mi bija prva asocijacija, ne znam zašto. :misli:
Pa zato jer sam vam dobro prodao foru.Još se dimi.I opet si popio.Priznaj.Oprosti za hajvana i redikula.Pretjerao sam.Pijan sam. (y)
 
makarije said:
Makarije vozi 1198 koji je upet kao struna.Hajvanu,oliti redikulu jedan. (y)
Makarije vozi Dukca VAAAAUUUU oš me provozat :moli:  Koja si ti faca (y)
 
poštar said:
Makarije vozi Dukca VAAAAUUUU oš me provozat :moli:  Koja si ti faca (y)
Ti si meni od onoga pada skroz čudan.Nisi više onaj stari.Pa kaj se ne sjećaš da sam te vozao već.Al ne na Dukcu.Buuuuuuahahahahahahahaha. :ples: :ples: :ples: :ples:
 
makarije said:
Ti si meni od onoga pada skroz čudan.Nisi više onaj stari.Pa kaj se ne sjećaš da sam te vozao već.Al ne na Dukcu.Buuuuuuahahahahahahahaha. :ples: :ples: :ples: :ples:
Ho ho ho ja se ne sičam onda vjerovatno nije vridno spomena  Buuuuuuahahahahahhaahh :jesus: :jesus:
 
Ma ležaj na volanu ziher, ako dolazi iz gornjeg dijela vilice. Pokušaj staviti ruku tamo kod onog poklopca na ležaju vilice pa ćeš vidjeti da li ima lufta kad radiš to što si radio na snimku.