Custom Ducati 749

Furka je definitvno na WWII. Piloti su na avione ucrtavali male zastave neprijateljskih zemalja kao znakove pobjede. Znači, lik je skinuo pet japanaca.  :wink:

Evo kako je to izgledalo u originalu.

mccambell1.jpg
 
....cijela ideja i izvedba je za  (y) (y) (y) (y) (y)


...e sad, jel se to nekome sviđa, to je drugi par opanaka, a za opančare i nije Ducati... 8)
 
nekima ruzan nekima ne... meni osobono je prezestok jer mislim da takvih nema puno... i svaka mu cast na ideji....
 
SUperr...seka..daj ti moj tako :p
 
nakaradno, :misli: mislim svako ima svoj đir al to jednostavno nije dobro ako se mene pita, iako je ideja štosna za neki naked i sl., al definitivno ne za ducati s pedigreom, i još taj hrđavi lanac :lipotan: :yikes: :povraca:
 
Da je uloženo truda - je  (y) al isto tako da je neki čudan đir - je  :shock:
 
Speed Demon said:
:palacdolje: :palacdolje: jako lose izvedeno,,, jako lose..



Mislim da ne možeš reći da je loše izvedeno,a da ti se ne sviđa to je drugi par rukava!
Ni meni se ne sviđa ali ideja i izvedba je ok,osim lanca i felgi što je već napisano! (y)
 
Ma ruzinavi lanac se slaže u kompletu :D

Meni izgleda baz osin sta je "pokrija" jedno svitlo...
 
ideja je dobra, kao neki RAT LOOK al nije baš uspio, meni se ne sviđa :misli: :shock:
i to nije 749, najvjerojatnije 748 ili 916/996
 
trebo si ranije reč da očeš takav motor, skratio bin ti trud,trebo si samo jedno 10 puta past sa njega i poslje stavit limene ploče i izgledo bi još bolje i originalnije nego ovo, :LOL: ali nije loše dobra ideja samo malo neobična  (y)