Cvitani


oduzeta prednost
 
Jel ovo uobicajeno za sezonu ili je ove godine gore nego inace? Ne prodje 3 dana da netko ne pogine
 
Ljudi sve više samo prate navigaciju koja ko za vraga ne kaže da je recimo crveno na semaforu ili da oduzimaš prednost. Ponekad ipak treba uključiti i mozak.
 
  • Like
Reactions: Modesty40
Ja sam silom prilika svaki dan minimalno 16 sati na cesti, jbga sezona.
Nemoram vam govorit što sve vidim koja skretanja, oduzimanja prednosti, polukružno okretanje u sred kriviine, vraćanja na rikverc usred raskrižja. Neke situacije su nevjerojatne i pravo je čudo da više ljudi ne strada. Stranci pogotovo neznaju vozit po našim cestama i stvaraju masu opasnih situacija. Govorim o cesti od Debelog Brijega do Ploča i po Pelješacu
Ljudi samo treba otvorit 100 očiju
Počivao u miru
 
Ja danas bio do grada oči ko radari 3 puta se spičkao skoro..katastrofa gleda te da dolazis i izlijece ispred tebe i cijelo vrijeme te gleda pa jbt
 
  • Like
Reactions: Grom90 and mario x
nevjerovatno je koliko auta skreče s sporedne na glavnu cestu ili s glavne ceste u sporednu ili dvorište bez da razmišljaju, paze....ono mrtvi glupi, ne da im se pogledati kako spada, tipkaju, prate ingotainment, ide im Sunce u oči....mrtvi glupi....ali je nažalost onaj na 2 kotača MRTAV a ne oni, oni su samo glupi, nesmotreni, i baš ih briga

koliko već ne vozim 2 kotača.....oko 5 godina....jbt kad vidim 2 kotača na cesti - mičem se, propuštam ih, pazim na njih, pretićem ih na način da sam jako udaljen od njih, signaliziram im svoju namjeru, pozdravljam ih

vračao sam se iz ZG prije 10-ak dana, i tamo iznad rijeke kad se "odvajaš" prema Istri su neki radovi i betonski blokovi s lijeva i desna te 1 traka, dakle, usko, vidim ja iza mene motorist, dakle, čovjek koji je u odijelu, s kacigom, vani je 30 stupnjeva, motor ga grije...nije lako, zar ne, mičem svoj auto da prođe pored mene....da mu olakšam, zašto bi on čekao 5 min ako ne mora, ili ako mi čekamo koji se ne možemo provući....prođe pored mene, čovjek sretan, mahnemo si....ali eto ovaj ispred mene s autom mu se ne miče....on čeka, nek motorist čeka, tvrdoglav jel tako, inat, toga ima kod nas, zašto bi nekome bilo bolje ili lakše....sve znamo...vidi motoristu, ne miče se, može se maknuti....lijepo sam izašao iz auta, kulturno fino, došao do auta ispred, i uvjerio tog čovjeka da je kulturno i lijepo da pusti motoristu naprijed.....

jedan čova silazi nespretno s trotoara sa svojim transalp i pljusne....dva ojača momka gledaju i bulje u to na 2 metra od njega i ništa....pa jebote, pomogni čovjeku da se izvuče ispod motora, da digne motor, pitaj ga jel dobro jel mu treba pomoć, odguraj mu motor sa strane da netko ne naleti.....ej, gdje je nestao čovjek

ok, glupo je to što pišem u ovoj temi - ali ja ne mogu znati da li taj isti koji se inati i ne propušta motoristu nego ga pusti da se prži iza njega na Suncu, ili ovi koji pored ceste ne pomažu ovome da se digne, da li pazi kad skreće u dvorište, da li daje žmigavac, da li ga pretiče s pristojne udaljenosti.....ljudi moji, fali nam kulture, fali nam vozačkih sposobnosti, fali nam težeg kažnjavanja za prekršaje gdje je netko ostao mrtav jer se netko ponašao mrtav glup

RIP
 
Last edited: