Čvor Jankomir - očevidci

LS

Member
Molim pomoć!!!!
Ogromnom i preogromnom srećom nisam R.I.P. ako je netko svjedočio prometnoj nesreći na čvoru Jankomir u petak 5.7.2024. u 17.00h molim da se javi! Vozač automobila (plava linija na slici), negira da se prestrojio preko te crte!!! Dva loma kostiju imam, sav isprebijan, motor totalka....
( ispričavam se i molim moderatora da premjesti post ako nije za ovu temu)
 

Attachments

  • Screenshot_20240708-203832_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240708-203832_WhatsApp.jpg
    387.9 KB · Views: 0
Svaki dan tamo prolazim nekoliko puta..konstantno to ekipa tamo radi...nadam se da ces naci svjedoke
 
Svaki dan tamo prolazim nekoliko puta..konstantno to ekipa tamo radi...nadam se da ces naci svjedoke
Da, stajao je u koloni i onda izletio pred mene da zajebe tu kolonu i opet se vrati gore u tu traku...
 
Najbitnije je da si ziv i zdrav (koliko mozes biti).
Tesko da ces nac idiota.. probaj na fejsu pa neka ljudi sheraju da objava dođe do sto vise ekipe.
Sretno!
 
  • Like
Reactions: Feis123
Najbitnije je da si ziv i zdrav (koliko mozes biti).
Tesko da ces nac idiota.. probaj na fejsu pa neka ljudi sheraju da objava dođe do sto vise ekipe.
Sretno!
Znamo ko je vozač, bila je policija ali on ima svoju priču i imao je u autu dva lika kao svjedoke a ja nemam nikog...
 
Probaj na fejsu da vidi sto vise ljudi, mozda ti se posreci.
Kamera tamo nema? Onih sta promet prate
 
Probaj na fejsu da vidi sto vise ljudi, mozda ti se posreci.
Kamera tamo nema? Onih sta promet prate
Budem i fejs, a kamera nema navodno taj dio, čudno jer velika je petlja... ima samo jedna prije gore na mostu koja snima prema Samoboru
 
Znamo ko je vozač, bila je policija ali on ima svoju priču i imao je u autu dva lika kao svjedoke a ja nemam nikog...
Njih dvojica u autu, pravno gledano nisu svjedoci, nego suučesnici u prometnoj nesreći.
 
  • Like
Reactions: prpa
Nije utjeha ali želim ti da što prije budeš bolje i da potpuno zacijeliš rane. Prvo zdravlje onda sve drugo
 
Ne znam, mozda cu glupo zvucat...
Al vidi se da ne moze tebe zakaciti tokom prestrojavanja na tom dijelu a da fizicki nije presao preko te "pune crte", osim, naravno, ako se nije dogodilo cca 100m nize, tj prije, al onda bi i ti sa bajkom otresao tamo..
:/
 
Last edited:
  • Like
Reactions: varichello
ne znam, policija bi relativno lako mogla odrediti "mjesto dodira"... tvoj motor je vjerovatno bio na podu, vide se neki tragovi klizanja...
 
može murja kurac, ak nemaš video odlučuje se linijom manjeg otpora
čak i forenzika kad dođe pere ruke od svega

opako razmišljam stavit i na motor neku kameru da stalno snima, jer ovakve stvari su jebena noćna mora
 
  • Like
Reactions: liberty
Ti si se zabio u njega direktno, ili u bok auta?

Nažalost naše pravosuđe je korumpirano i tromo, i onda još ovakva situacija gdje nemaš nikakvih dokaza, osim "svjedočanstva" neka dva totalna debila. Osim vas 4, nije bilo nikog još kad je murja došla? Naime, ja sam prije 2 godine stao kad je lik pobrao skuteraša i onda kad je murja došla mene gnjavila da kaj se desilo itd. Naravno, kužim murju, tražila je info od dodatnih svjedoka.
 
Ti si se zabio u njega direktno, ili u bok auta?

Nažalost naše pravosuđe je korumpirano i tromo, i onda još ovakva situacija gdje nemaš nikakvih dokaza, osim "svjedočanstva" neka dva totalna debila. Osim vas 4, nije bilo nikog još kad je murja došla? Naime, ja sam prije 2 godine stao kad je lik pobrao skuteraša i onda kad je murja došla mene gnjavila da kaj se desilo itd. Naravno, kužim murju, tražila je info od dodatnih svjedoka.
Udario sam ga u zadnji desni kut i postrugao bok do kotača, pa kao uspio se on izravnat nije to bok!!!! A prelazio preko ove 1m debele pune crte !!!! Tvrdi da se prestrojio prije i u važnji a nije nego tu i iz zaustavljene kolone. Zato trebam da to neko potvrdi jer moja izjava kao motorista manje vrijedi očito... S njim su bila dva radnika Nepalci neki valjda, meni mob. zdrobljen nemogu slikat ni zvat nikog, a zlo mi.....
 
po meni svjedok je relevantan ako nije sam sudjelovao u nesreći + ako se njegova izjava pokupio odmah na licu nesreće
lkasnije nalaženje svjedoka može (nadam se) uroditi plodom ali tko zna kako će institucije reagirati na to
 
po meni svjedok je relevantan ako nije sam sudjelovao u nesreći + ako se njegova izjava pokupio odmah na licu nesreće
lkasnije nalaženje svjedoka može (nadam se) uroditi plodom ali tko zna kako će institucije reagirati na to
Ja ću sve probat kaj je u mojoj moći, znam da me taj njegov nepromišljeni i glupi manevar skoro ubio, a sad bi se samo tak izvko... idem barem na podijeljenu odgovornost, vidjet ćemo...uzet ću odvjetnika i sudskog vještaka pa makar i izgubio nesto eura ....
 
  • Like
Reactions: liberty
Ja ću sve probat kaj je u mojoj moći, znam da me taj njegov nepromišljeni i glupi manevar skoro ubio, a sad bi se samo tak izvko... idem barem na podijeljenu odgovornost, vidjet ćemo...uzet ću odvjetnika i sudskog vještaka pa makar i izgubio nesto eura ....
Zašto bi išao na podijeljenu odgovornost? Pretpostavljam da su bile kolone, nisi mogao voziti 180 niti 120 u tom periodu petka popodne. Istjeruj pravdu kako treba. Držim palčeve, svakako se nadam najboljem. (ako se ne sjetim gdje živimo)
 
Tebe je hitna odvela? Ili si bio prisutan dok su radili zapisnik?

Nažalost, ili nasreću, ovisno kak ispadne, policijski zapisnik će biti jedino relavantno. Na sudu.

A van suda... mislim da bih ja imao "razgovor" s tim likom.
 
samo advokat, neka se on brine.. koštati će te novaca ali manje živaca. sretno i neka si zdrav.