Čvor Jankomir - očevidci

Suvozači iz auta, ne mogu biti svjedoci, a tebi su se javili svjedoci koji su bili 2 auta iza ovoga koji se isključio iz kolone koja je stajala, prešao preko te pune linije i oduzeo ti prednost ! ;) Zar ne?
 
Nažalost, ili nasreću, ovisno kak ispadne, policijski zapisnik će biti jedino relavantno.
u ovom slučaju vjerojatno na žalost jer drotovi preziru motoriste čak i ako su sami motoristi (imaš i na forumu jedan primjer)

imao sam situaciju početkom godine; baba mi oduzela prednost, okretala se polukružno prek pune crte, moja brzina ispod ograničenja

tada su me dva debila koja su radila očevid terorizirala i maltretirala sat vremena u bolnici i tražila neko moje kvazipriznanje bilo čega iako su obojica bikeri..na kraju su se nakačili na kacigu jer se odlijepila homologacijska naljepnica, na kraju sam im rekao nek pišu kaj žele, ali sam skoro cijeli razgovor snimao audio jer sam vidio kakve imaju namjere
 
u ovom slučaju vjerojatno na žalost jer drotovi preziru motoriste čak i ako su sami motoristi (imaš i na forumu jedan primjer)

imao sam situaciju početkom godine; baba mi oduzela prednost, okretala se polukružno prek pune crte, moja brzina ispod ograničenja

tada su me dva debila koja su radila očevid terorizirala i maltretirala sat vremena u bolnici i tražila neko moje kvazipriznanje bilo čega iako su obojica bikeri..na kraju su se nakačili na kacigu jer se odlijepila homologacijska naljepnica, na kraju sam im rekao nek pišu kaj žele, ali sam skoro cijeli razgovor snimao audio jer sam vidio kakve imaju namjere
Upravo to, i meni su tak u bolnici uzeli izjavu, osjetiš tu bahatost svisoka u komunikaciji, kao; ko ti je kriv kad voziš motor...
 
  • Sad
Reactions: liberty
Upravo to, i meni su tak u bolnici uzeli izjavu, osjetiš tu bahatost svisoka u komunikaciji, kao; ko ti je kriv kad voziš motor...
što sam stariji, to mi je sve više jasna opća omraženost naspram drotova, iako generalno nikad nisam bio pobornik acab i sl. spika..pa da si se zapelal 300 i napuhal 3.5, i dalje si žrtva i ležiš u bolničkom krevetu, a ovi tamo izigravaju šerife
 
  • Like
Reactions: e39

nisu ni meni nešto mili, al šta je ovo?
SpiCko stanje uma mozda?
Mozda ga je cajo sprdao da ima fejk akrapovica na split maxu ili da manovra na split maxu sa proslogodisnjim setom hilfiger slapica?
Nije tesko triggerirat ekipu od dole...
 
SpiCko stanje uma mozda?
Mozda ga je cajo sprdao da ima fejk akrapovica na split maxu ili da manovra na split maxu sa proslogodisnjim setom hilfiger slapica?
Nije tesko triggerirat ekipu od dole...
Nije ni šljive odgore :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Napier
Iako iskreno receno sad ovo je idealan izgovor za proglasiti sve na dva kola kriminalcima i debilima. I tako otvoriti sezonu lova.

Sve skupa živo sranje iako mi taj iskompleksirani agresivni patuljak nikad nije bio simpatičan niti je mogao zasluziti respekt normalnim i profesionalnim ponasanjem.

Ne veselim se njegovoj nesreći a tmax heroju i njegovoj pratilji neće biti ugodno pril8kom provođenja
 
Prosao sam tuda nakon nesrece, vidio motor na podu. Brz oporavak zelim. Imao sam slicnu situaciju s autom, oduzimanje prednosti od strane drugog vozila, na kraju sam ja na sudu ispao kriv jer rijecima sutkinje "ne bih dosao s odvjetnikom da nisam kriv". A dosao sam s odvjetnikom jer moj iskaz nije unesen u zapisnik. Na kraju jedva uspio neku podijeljenu krivnju izvuci.
 
Last edited:
Nije lijepo, i nedaj Bože nikome, ali rečenica “na sve jednako primjenjujem zakon…” 🤣
Imamo jednog sličnog tu u okolici, čak i kolege kažnjava jer on je “zakon”, i onda se desi ovak nkj, karma…
Zaboravljaju da svi jednog dana idu u mirovinu, a naučeni su bit viši od svih
 
Nije lijepo, i nedaj Bože nikome, ali rečenica “na sve jednako primjenjujem zakon…” 🤣
Imamo jednog sličnog tu u okolici, čak i kolege kažnjava jer on je “zakon”, i onda se desi ovak nkj, karma…
Ko bi narodu udovoljio? Dođeš na neki šalter, radnica priča na mob s prijateljicom ili pije kavicu pa ne valja jer ne radi svoj posao. Dođeš kod doktora, ovaj se udvara medicinskoj, jede sendvić ili pije kavu ili slično i opet ne valja jer se zajebava umisto da radi svoj posao. Onda policajac radi svoj posao (i poznat je upravo po tome -- "zakon za svih vridi isto") i opet ne valja.
Jebeš tu karmu ako te debil koji vozi u suprotnom smjeru pokupi. I to namjerno. Ne znam šta bi tribalo napravit za takvu karmu? Napisat neki post di tvrdiš da je neko zaslužio tako nešto?? Zaista ne znam.
 
Ko bi narodu udovoljio? Dođeš na neki šalter, radnica priča na mob s prijateljicom ili pije kavicu pa ne valja jer ne radi svoj posao. Dođeš kod doktora, ovaj se udvara medicinskoj, jede sendvić ili pije kavu ili slično i opet ne valja jer se zajebava umisto da radi svoj posao. Onda policajac radi svoj posao (i poznat je upravo po tome -- "zakon za svih vridi isto") i opet ne valja.
Jebeš tu karmu ako te debil koji vozi u suprotnom smjeru pokupi. I to namjerno. Ne znam šta bi tribalo napravit za takvu karmu? Napisat neki post di tvrdiš da je neko zaslužio tako nešto?? Zaista ne znam.
Ne, apsolutno ne, nitko ne zaslužuje nesreću bilo kakvog tipa.
Ja se referiram na ekipu koja je bila nitko i ništa prije nego kaj su postali “zakon” i onda namjerno kažnjavaju ostale i provode (svoj) “zakon”, drugim riječima, iskaljuju se.
A njima samima taj isti zakon ne znači ništa, tj. ne vrijedi za njih…

Isprike, nadam se da gospodin iz članka nije taj “kalibar”, ali ovo mi je baš na to zvučalo.

Osobno, nemam nikakve stereotipe prema policiji i uvijek sam ponizan i priznajem krivicu. Ali isto tako, znam ih dosta koji jedva čekaju da ti ga stave jer su oni nedodirljivi, za najmanji obični prekršaj. I sve 5, nek rade svoj posel, ali nikad ne znaš ko ti i kad bude trebal u životu, i na kakvu budalu možeš naletit, a onda jbš značku, zakon i sve, jer je onda najčešće prekasno. (Pričam za neke sitne prekršaje, a ne tipa ovo, jer ovo je pokušaj ubojstva)
 
Last edited:
U mojoj mladosti u Splitu je bija jedan milicionar po nadiđku "bračanin", koji je to bija dtrah i trepet od lika.🤔
 
Ko bi narodu udovoljio? Dođeš na neki šalter, radnica priča na mob s prijateljicom ili pije kavicu pa ne valja jer ne radi svoj posao. Dođeš kod doktora, ovaj se udvara medicinskoj, jede sendvić ili pije kavu ili slično i opet ne valja jer se zajebava umisto da radi svoj posao. Onda policajac radi svoj posao (i poznat je upravo po tome -- "zakon za svih vridi isto") i opet ne valja.
Jebeš tu karmu ako te debil koji vozi u suprotnom smjeru pokupi. I to namjerno. Ne znam šta bi tribalo napravit za takvu karmu? Napisat neki post di tvrdiš da je neko zaslužio tako nešto?? Zaista ne znam.
u amerikama bi ga izbušili ko kantu,pa udaraj drota
 
  • Like
Reactions: cicogti and enduro
Davno sam se vozao po slavoniji, bio neki Louis, murjak na motoru, frizure kao Pierluigi Collina, u početku ga nisu shvaćali ozbiljno, a onda je počeo obitelji pisati kazne, nakon toga, ušao je u legendu...
 
Davno sam se vozao po slavoniji, bio neki Louis, murjak na motoru, frizure kao Pierluigi Collina, u početku ga nisu shvaćali ozbiljno, a onda je počeo obitelji pisati kazne, nakon toga, ušao je u legendu...
U Vinkovcima. Al znao je biti i popustljiv.