D16RR Rebuild

mate

Administrator
Ne mogu reći da sam baš nešto opako zapaljen ali D16RR je valjda prvi na listi motora koji bi još stavio u garažu. Velika većina od proizvedenih 1500 primjeraka završila je u rukama kolekcionara i naravno da su cijene visoke ali nije pravilo. U HR su dva komada od kojih je jedan prodan u ono vrijeme relativno korektno a drugi se nakon par godina u mint stanju nudio po izuzetno pristupačnoj cijeni. Srećom, oba su završila kod poznanika i zaljubljenika tako da mislim da im ništa neće faliti. :mrgreen: Nedavno sam malo plivao po jubitou i naletio na ovaj zanimljiv serijal gdje restauriraju jedan primjerak prilično sjeban zbog godina neupotrebljavanja odnosno lošeg "garažiranja". Računaš mala kilometraža i bez karambola pa valjda ne bi trebalo biti problema. Prošao sam s Tončijem nešto slično kad je slagao SPSa i koliko god znam da je on taj koji bi radio a ja gledao :mrgreen:, ne znam da li bi se više usudio ući ponovno u takav projekt... ili ipak bi.  :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=T_PILET26VE

 
Da ovo je vec duzi serijal. Ugl strasno zanimljivo jer vidis tocno kako izgleda glava i svi dijelovi koji idu unutra.
Sljedeci tjedan ide nova epizoda.


Sent from my iPhone using Tapatalk