da ili ne??? POMOC!!! - ulje i derbi 250

Frane_900ss

Member
Lijepi pozdrav...


ovako frend mi je u petak otisao na more i ostavio mi na cuvanje DERBI GP1 250...
međutim upalila mi se lampica koja pokazuje da motor vise nema ulja u motoru, sad imam ja neko 4T shell ulje, ali ne znam kakvo je ulje trenutno u motoru...
ne mogu frenda dobiti na mob da ga pitam...


jeli pametno lijevati to ulje ili ne....


 pozz (y)
 
Frane_900ss said:
Lijepi pozdrav...


ovako frend mi je u petak otisao na more i ostavio mi na cuvanje DERBI GP1 250...
međutim upalila mi se lampica koja pokazuje da motor vise nema ulja u motoru, sad imam ja neko 4T shell ulje, ali ne znam kakvo je ulje trenutno u motoru...
ne mogu frenda dobiti na mob da ga pitam...


jeli pametno lijevati to ulje ili ne....


  pozz (y)

Odi kupi Silkolene 4t to će ti sigurno bit motor zahvalan ili Agip...
 
Ak ima ulja nece zaribat.. boze mili sta sve ljudi trpaju u motore.. kad se sjetim da se moj frend godinama vozio sa vespom na ulju za dvotaktne vanbrodske motore.  :mrgreen: :mrgreen:
 
mosty said:
Ak ima ulja nece zaribat.. boze mili sta sve ljudi trpaju u motore.. kad se sjetim da se moj frend godinama vozio sa vespom na ulju za dvotaktne vanbrodske motore.  :mrgreen: :mrgreen:


...PA KAJ?
 
Pa nikaj... samo kazem da mozes utrpat u mutra doslovno sve i da ce normalno radit... inace ulje koje je on trpo je bilo viskoznosti poput meda.. bog te.. jedva je curilo iz boce van  :mrgreen: