Da li netko razmišlja o kupovini novoga motocilka

Gledajući cijene motocikala za narednu sezonu ,,,,,stvarno ne znam tko si više može priuštiti novi motor,jer gledam novi Kawasaki Ninja 300 cm je skoro 47000 kuna ,a o ostalim da ni ne govorim,,,jao si ga nama a i dilerima  :palacdolje:
 
ti manje kubikaze su skupi ko i "pravi" motor, evo ja razmisljam, ali ostaje na tome da samo razmisljam  :mrgreen:
 
Upravo se razmisljam dali da idem po novo auto ili motor  :mrgreen:
 
ja sam razmislio. novi motor definitivno,gliser poslje nove godine garant a auto na proljece samo se još nisam odlučio hoču li uzet novu E klasu ili ML-a. i naravno sve plaćeno kešom.
 
Auto na proliće? :shock:

A čime ćeš na skijanje?  :no:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
uvijek je bilo neko moze neko nemoze..samo dosad su se dizali krediti al jeleni lopatari su gotovo izumrli tako da nema toga vise :mrgreen:

ja razmisljam o novom motoru a i autu al zena nece ni da cuje..pogotovo za motor :mrgreen:
 
Toliko se motori voze da ih je evo puna cesta  :LOL:
Nema pasa po cesti osim auta...
Možda nova maketa motorića  :mrgreen:
 
gastajbarter said:
uvijek je bilo neko moze neko nemoze..samo dosad su se dizali krediti al jeleni lopatari su gotovo izumrli tako da nema toga vise :mrgreen:

ja razmisljam o novom motoru a i autu al zena nece ni da cuje..pogotovo za motor :mrgreen:

Mjenjaj zenu .Moja hoce i auto i motor  :0648:
 
Čak više ni ne razmišljam o tome  :( ....... samo smagam
 
ja....ali se zena protivi jer da sta ce mi 150 ks  :?
 
dok stari ne krepa (nedo bog) o novom nemam para ni maštati ..  :LOL:
 
lone-wolf said:
Mmda, u pravu je - preslabo je to  :mrgreen:
ma meni i previse al ne mogu sad popustit da bude po njenom  :mrgreen:
 
Imam love za novi, al nisam lud da dajem tolke novce sve dok ima polovnih sa više opreme od novih za sasvim uredne novce.
 
Razmišljam podosta al kad skontam da mogu svoj prodati za cca 35000 kn a novi je 92000  :palacdolje:

nekako mi želja umine  :mrgreen:
 
Ja sam uplatio novi prije tjedan dana. 2 godine star motor mi je plavusa u golfu totalizirala i sjela je lova od osiguranja pa sam na to dodao 16kkn i uplatio isti z750. Stari se nije mogao slozit u servisu, tj. bilo bi neisplativo. Jedino da sam ga ofrlje slagao sam sa polovnim dijelovima, a i to bi kostalo jer je nazalost sav bio stucen. Racunao sam da bi ionako slijedece sezone trebao veci servis, nove gume, disk plocice itd sto bi platio 5000kn tako da sam realno dodao 11kkn i imat cu nov motor, a ne pokrpani karambol.
 
3alfa3 said:
Ja sam uplatio novi prije tjedan dana. 2 godine star motor mi je plavusa u golfu totalizirala i sjela je lova od osiguranja pa sam na to dodao 16kkn i uplatio isti z750. Stari se nije mogao slozit u servisu, tj. bilo bi neisplativo. Jedino da sam ga ofrlje slagao sam sa polovnim dijelovima, a i to bi kostalo jer je nazalost sav bio stucen. Racunao sam da bi ionako slijedece sezone trebao veci servis, nove gume, disk plocice itd sto bi platio 5000kn tako da sam realno dodao 11kkn i imat cu nov motor, a ne pokrpani karambol.


:misli: a zašto ne 800  :evil:
 
Rajić said:
:misli: a zašto ne 800  :evil:

Preskup mi je. I u startu i kasnije (rega, porez...). Za slicne novce bi radje z750r, al eto - narednih soma + eura nisam imao
 
intezivno razmisljam o hondi crossrunner :misli:,nekako bi mi legla za par duzih tura koje su u planu slijedece sezone,ako se poklope neke stvari,mozda si ju priustim :D