Dajmo da vozim:trazi se 900RR :(

Pitbull said:
2005-te godine sam vozil taj motor i onda je bil u dobrom stanju!  (y)
jesi ga ti prodao njemu,ili nekom drugome??
 
alan ford eskort said:
evo pojavilo se na auti.hr

http://auti.net.hr/motocikli/motocikli/showAdvert,47939,18,1.html
Hvala puno care (y) (y) izgleda stvarno u ok stanju(iako je bojan ;) ) ali ja bih bas 96-97 godinu,95. je skroz drugaciji motor... TNX anyway :wink:
 
Decki ima li tko da mijenja za hondu hornet cb600 ova na slici ,stara je 4 mjeseca, za cbr600 ili kavasaki ninda uz doplatu. (y)
 
Banditos said:
Hvala puno care (y) (y) izgleda stvarno u ok stanju(iako je bojan ;) ) ali ja bih bas 96-97 godinu,95. je skroz drugaciji motor... TNX anyway :wink:

neke stvari su promijenjene ali ne bih se baš složio da je skroz drukčiji motor...:neznam:
 
srastovi said:
Decki ima li tko da mijenja za hondu hornet cb600 ova na slici ,stara je 4 mjeseca, za cbr600 ili kavasaki ninda uz doplatu. (y)
moze jedno pitanje?!  zanima me zasto si kupio taj motor koji je po koncepciji naked,
a sad bi ga mjenjao za sportivu??

zar ljudi pre nego sto idu u kupnju motora dobro razmisle koji motor zeli i koji mu odgovara  :misli: :misli: :misli: :misli:
 
Saki said:
moze jedno pitanje?!  zanima me zasto si kupio taj motor koji je po koncepciji naked,
a sad bi ga mjenjao za sportivu??

zar ljudi pre nego sto idu u kupnju motora dobro razmisle koji motor zeli i koji mu odgovara  :misli: :misli: :misli: :misli:
Mislil sam da se bum smiril sa slabijem motorom ali ne mogu treba mi nesto jace, ja mislim da je odgovor ok. (y)