Dajmo podrsku...

linza

New member
nasem Cigi. On danas putuje od doma iz Konavla prema nasem Zagrebu. Vrijeme je samo za junake i ludjake. Ajmo malo ljepih rijeci da mu snagu damo i da nam se sretno vrati.

Mey the force be with you!
 
cigo sam naprijed.....ak je frka nemoj puno žmirit :mrgreen:
 
Super ako je stigao. Danas je bio jedan od najkišnijih dana od početka godine...
 
Yo gospodo, prezivio sam...

AD: 2005
LOCATION: Hrvatska & Unknown - bila je magla :shock:
WEATHER: Kata-strofa & jos malo...
TIME: Friday, 08.04.05, 18:00h. - Monday, 11.04.05, 19:00h.
DURATION: 1600km

Linza i marko su me pratili do korenice na putu dolje :peace:

Opis puta: Zagreb (polusuncano) - velebit (magla i jugo) - Zadar (kisa) - Sibenik (kisa) - Split (kisa), od splita i brat ide sa mnom - Dubrovnik (kisa) - Konavle (dan i pol, kisa) - a sad nazad - makarska (kisa) - split (poluoblacno i jaka bura) - drnis (kisa) - gracac (kisa i jak vjetar) - korenica i plitvice (10 cm snijega, dobrano ispod nule) - zagreb (kisa)...

Zabrana kretanja za prvu kategoriju vozila (motocikle) vazila je na vecini dionica, al' jebes hak i prognozu :evil:

Evo par fotki; i hvala na podrsci :cool:









Zivjele prerije i 'ledene ceste d.o.o.'

Nadam se da nisam zakrcio forum, ako jesam ispricavam se administratorima...
 
Mala napomena: opis ceste, puta, zajedno sa jos par kisnih vikenda prije izaci ce na cigovim prerijama na www.dvijerote.com ... vjerujem da ste neki od vas neke fotke vec vidjeli (vikend sa linzom za uskrs i jos neke...), ali...
 
Cigo pa ti je taj snjeg? Ma kaj nam lazes. Pa vrijeme ti je bilo krasno. A one slike tamne su sigurno bile slikane oko 19h :mrgreen:
 
E ti bilo tak zima da nisi mogel vozit?
Ak ti nije, stavi na forum čiju si opremu koristil.
Ak nije nemoj niš
 
To Cigel> Naravno da cu rec koju sam opremu nosio, nije mi bilo zima. Od kad sam prije par godina otkrio Uvex i njihov goretex, nije mi uopce tesko krenuti bilo gdje, to i onom ludom linzi uvijek govorim. Imam ful staru opremu, jedno 5 godina - cizme me nikad nisu iznevjerile, pa ni jucer... Imam i extra navlake za hlace i jaketu, podagdjas Uvex. Ja sam ti Uvex manijak :) , pa to je radio svabo za svoje kontinentalne uvijete, a ne za mediteran. Meni treba nesto tako jer nemam auto, imam samo sjuuuz...