Dal se isplati

free rider

New member
Dakle frend kupuje enduro ili cross motor za vožnju po terenu, cestovna vožnja je isključena,a financijski do 1000e, pa nas sad zanima dali se isplati uzeti yamahu xt 500 iz 94, motor nema papire ali mu ni netrebaju,trebalo bi promjeniti zadnji disk i pločice,lanac, inače motor vuče odlično u 3-oj brzini možeš s njim krenut u bilo kakvom brdu, gledali smo i par 2t crossera ali to neče jer je preživčana mašina a i održavanje mislim da je dosta skuplje, pa me sad zanima vaše misljenje o toj yamahi a cijena yamahe je 1000e :misli:
 
ionako ne moze nac pošteni cross za 1000e,
onda se isplati...
 
free rider said:
xt 500 iz 94, motor nema papire ali mu ni netrebaju,trebalo bi promjeniti zadnji disk i pločice


XT 500 iz 94 s stražnjim diskom?! :LOL:

free rider said:
inače motor vuče odlično u 3-oj brzini možeš s njim krenut u bilo kakvom brdu,


Da sigurno može... :LOL: a posebice s sjebanim lancem i lančanicaima to ne može ni EXC.
 
Frane said:
XT 500 iz 94 s stražnjim diskom?! :LOL:


Da sigurno može... :LOL: a posebice s sjebanim lancem i lančanicaima to ne može ni EXC.

u oglasu je pisalo da je xt 500 94", a motor smo pogledali jučer s frendom i piše na njemu yamaha xt 500 ,ima naljepnice, godište nismo mogli nigje pronači na okviru ima samo broj šasije, a ima zadnji disk pa valjda znam što smo vidjeli, :wink: i pločice su sjebale disk jer ih vlasnik nije promjenio kad su se potrošile :shock:  a znam i da je vlasnik krenuo u 3-oj u brdu jer je stao i rekao da gledamo i šaltao 1-dolje- ler-2-gore-i još jedanput gore za 3-u  i motoru baca zadnji kraj a blata na sve strane- mozda zvuči nemoguče ali znam što sam vidio i probao :wink:
 
uzmi to....ako masina dobra...na polovni cross 2t ne pomisljaj ni u ludilu....jer to je "rupa bez dna"... :(
 
bmw m 5 said:
uzmi to....ako masina dobra...na polovni cross 2t ne pomisljaj ni u ludilu....jer to je "rupa bez dna"... :(

mašina mi se čini u dobrom stanju,ne dimi nimalo,dobro ide,a 2t cross mu ne odgovara nikako jer to treba vrtiti a ova yamaha lijepo vuče od početka do kraja :wink:
 
free rider said:
mašina mi se čini u dobrom stanju,ne dimi nimalo,dobro ide,a 2t cross mu ne odgovara nikako jer to treba vrtiti a ova yamaha lijepo vuče od početka do kraja :wink:
ma i odrzavaje  je lakse...a da ne govorimo o trajnosti....Ja se nebih puno dvoumio..ako je masina"zdrava"..kao sto velis....trk po nju..!!! :wink: