dama u novij obleki

meni je crna onak klasika,ljepa je uvijek i stoji svakom motoru,izgleda moćnije(barem meni),al bolje da su jače i izražajnije boje,baš zbog tog što je uočljiv što od strane prolaznika :mrgreen: što od strane vozača (koji iovako ionako sve češće ne kuže motore i rade im sranja)
 
bikerica_sb said:
meni je crna onak klasika,ljepa je uvijek i stoji svakom motoru,izgleda moćnije(barem meni),al bolje da su jače i izražajnije boje,baš zbog tog što je uočljiv što od strane prolaznika :mrgreen: što od strane vozača (koji iovako ionako sve češće ne kuže motore i rade im sranja)
e baš tako  (y)
:mrgreen:
 
baš naprotiv.... meni crna boja totalno umanjuje vizualni efekat motora.... umanjuje ga i gubi se u prostoru...

Iako inače volim crnu boju, na motoru mije totalno neprihvatljiva...
 
strasilo said:
baš naprotiv.... meni crna boja totalno umanjuje vizualni efekat motora.... umanjuje ga i gubi se u prostoru...

Iako inače volim crnu boju, na motoru mije totalno neprihvatljiva...
a ja volim  plavo i smeđe il garavo  :mrgreen:
istina je da crna umanjuje stvari a svijetlije uvečavaju ...
meni osobno i bijeli motori ljepo izgledaju
 
ma joj ljudi bitno da je pila lako ćemo za boju :wink:
 
r1 slažem se s tobom,ima lijepih blijelih motora,vidjela sam jednu cbr-ku sa crno bijelim plastikama..preeeedobro
 
puno toga ovisi i do stila motora, meni osobno crna nekako uozbilji motor dok mi one bleščeće djeluju poput dijagnoze manična depresija sa akutnom šizofrenijom.. ali na jednom R-u definitivno sam za žive i šarene boje (y)
 
bikerica_sb said:
ma joj ljudi bitno da je pila lako ćemo za boju :wink:
i tu se slažem u potpunosti :mrgreen:
kad bi mi neko dao neki motor đabe  ja bi bio zadovoljan pa makar i neimo oklope :mrgreen:
 
svjetlije boje to sigurno,prije ih uočiš, prije ti upadne u oko za razliku od tamnijih boja a la crne koje smanji motor vizualno, crna za neke detalje.
 
r1 vtc said:
crna nije loša farbo sam i u crno ali nekako više volim da su življe boje  (y)
evo ti i crna ovu sam šogiju slago  :mrgreen:

crna mi definitivno stoji najljepše na motoru u kombinaciji sa bijelom, al to je opet stvar ukusa...

P.S.
Renato, Pozz shogija obavezno...  (y)
 
e sada sto ljudi sto čudi

svakako  čoperi osim u crno sa puno croma .............nekako klasika ---boja klasična

e sad "šareni motori" prepuni nalja  nikako mi ne idu kičasto ijako trkače RR još mogu progutat ali ove kafić rr nikako
crni R mi je kao svaki jednobojni  (y) samo što ga crna boja smanjuje pa izgleda bicikla
 
evo i rep napravljen sad ga treba samo ugradit gore  :mrgreen:
 
r1 vtc said:
evo i rep napravljen sad ga treba samo ugradit gore  :mrgreen:

... kolko vidim da je rep od 04 ili novije koja ima spuhove ispod sica, dali ces premjestati spuh ili ces ostaviti ovak?
 
stankovukovic said:
... kolko vidim da je rep od 04 ili novije koja ima spuhove ispod sica, dali ces premjestati spuh ili ces ostaviti ovak?
neznam još se gazda nije odlučil  :mrgreen:
 
eugen said:
premjesti kad vec imas taj rep

Samo je pitanje kolko je komplicirano, mislim da zbog razlike zadnjih vilica cijev nebi mogla ici kao kod novije, mozda da se zaobide vilica sa vanjske strane?

evo primjer Oldboy-ev FZR
 
eugen said:
jebi ga drugdi nemas kam,a onaj rep i auspuh sastrane mi bas nekak ne pase

Meni se svida, samo mislim da nebi pasalo na R motor, na fightera se dobro uklopi.