Dan za probnu voznju : Test the Best

banditR

Well-known member
Jedan od bitnijih dana u godini...Kod jednog dilera koji drzi Ducati,Yamahu i BMW,danas je bio dan probne voznje...
Dakle,pojavis se tamo,ispunis papir sa podacima,ostavis dozvolu ili putovnicu...onda dobijes kljuc i brrrm,brrrm !!!
Eh da,zaboravio sam istaci da potpisujes i snasanje evtl. stete ( 2000 EUR)  
Ovo zadnje zaboravite da vam ne pokvari uzitak...Dobro,za sve ove godine koliko se bavim slikanjem motora a s tim u vezi i - probnim voznjama,nisam jos nikad cuo da je neko rukn`o...
Motori su bili novi.Oni koje sam ja probao imali su ispod 100 km na satu.
Zasto je ovaj dan bitan ?
Zato sto ne moras covjeku muljati da ces kupiti taj motor,ovo-ono...da bi ti ga dao na probnu voznju.Kao sto sam vec rekao,kod mene je drugo jer ja s njma razmijenim slike - za voznju.Tip odmah zna da necu kupiti motor,ali trebaju mu slike pa.....ugodno s korisnim
Imao sam u planu probati Ducati Diavel ali kad sam vidio listu cekanja za taj motor,odustao sam.Rijesit cemo to neki drugi put.Uspio sam probati BMW K 1300 S,Ducati Streetfighter,Yamahu FZ 1 i Yamahu MT 01...
Nisam bas pogodio redoslijed ( zbog snage i ubrzanja ) ali...ne mozes sad jos i to birati...
BMW me odusevio svojim ubrzanjem i dobrom zastitom od vjetra,Yamaha FZ1 svojim "mekanim" ubrzavanjem,Yamaha MT 01 - svojim izgledom i zvukom,Ducati Streetfighter - svojim brutalnim ubrzanjem..
 
U vezi toga...Imam i par slicica - naravno...
Njih cu staviti cim stignem.
Nisam slikao sve motore koji su bili za probati ( bilo ih je oko dvadesetak ),ali sam slikao par motora od ljudi koji su dosli na festu...
 
lijepo.
to kod nas nećemo doživit..
 
skuco said:
lijepo.
to kod nas nećemo doživit..
Oooo,Skuco...dobro jutro.
Ajd,nemoj tako... bit ce i to.
Evo par slika...
Ovo su ta cetiri koja sam ja vozio,a onda cu lupiti ostatak  (y)
 
Eee, da je meni objesiti svog Caberga na tog BMW-a...baš ti zavidim.
 
T-T said:
Eee, da je meni objesiti svog Caberga na tog BMW-a...baš ti zavidim.
Ma nemoj...TVOG Caberga...
A ja se jos cudm ko mi mazno kacigu  :mrgreen:
Ducati Streetfighter bi ti bio bolji...
 
banditR said:
Ma nemoj...TVOG Caberga...
A ja se jos cudm ko mi mazno kacigu  :mrgreen:
Ducati Streetfighter bi ti bio bolji...
Zbog čega? :misli:
 
Pa nije baš tako OGROMAN...ima dosta motora koji su veći...sjeti se samo BMW šestaka s IMOTA  :wink:
 
T-T said:
Pa nije baš tako OGROMAN...ima dosta motora koji su veći...sjeti se samo BMW šestaka s IMOTA  :wink:
A-ha...Sestak...
Jel ga ima na ovim slikama ?
 
E moj Bandite mani se tih taliana i svaba i ostani na starani Japanskih Motora............ (y) 8)
 
fuj dojčland  :mrgreen:
viva la hrvatistan  :LOL:


bi uzo bmw i nebi više došo  :mrgreen: